Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Новини Авіакомпаній, акційні ціни на квитки, спеціальні пропозиції

Air France KLM і Travelport підписали угоду

 Компанія Travelport, провідний постачальник послуг дистрибуції та електронної торгівлі для глобальної індустрії подорожей, і Air France-KLM, лідер серед європейських авіакомпаній по далекомагістральним перельотів, оголосили про укладення нової угоди про дистрибуцію. Угода охоплює дистрибуцію брендованих тарифів і додаткових послуг Air France, KLM, а також регіонального перевізника HOP!

Користувачі Travelport GDS як і раніше будуть мати доступ до інноваційних інструментів, які крім можливості створення бронювання, дозволяють автоматизувати документообіг, процеси внесення змін до квитки, інтеграцію множинних джерел контента, автоматизацію інші важливих щодня затребуваних сервісів.

Компанія Travelport стала першою ГДС, що отримала статус агрегатора 3 рівня в рамках проекту IATA по створенню нової моделі дистрибуції (NDC) для цивільної авіації.

Ця угода також дозволяє клієнтам, обраним Air France, HOP! і KLM, отримувати доступ до окремого каналу дистрибуції через Travelport, завдяки якому вони отримають контент без додаткового збору за дистрибуцію, який стягується Air France KLM, починаючи з 1 квітня 2018 року.

Коментуючи угоду, Дерек Шарп, старший віце-президент Travelport і керуючий директор підрозділу Air Commerce, повідомив: «Ми раді підписання цієї угоди з Air France KLM, однією з провідних авіакомпаній Європи. Це продовження довгострокових відносин, завдяки якому був наданий більший вибір клієнтам Air France KLM. Ми з нетерпінням чекаємо продовження продуктивного партнерства, у міру впровадження нових технологій з авіакомпаніями ».

Емманюель Гайланд, віце-президент по дистрибуції Air France KLM, зазначив: «Travelport був відмінним партнером в процесі впровадження каналу прямих продажів в якості переходу до моделі дистрибуції NDC. Компанії Air France KLM і Travelport працюватимуть разом, щоб за допомогою NDC запропонувати нові тарифи, продукти і послуги учасникам ринку ».

Читати далі

Візьміть з собою більше багажу

Ви хочете взяти з собою більше багажу, ніж допустимий по нормі кількість? Це легко оформити на вебсайті KLM.com. Крім того, Ви отримаєте знижку за провезення багажу понад норму від стандартної вартості, яку Ви повинні були б заплатити в аеропорту.

Візьміть з собою більше багажу зі знижкою

Ваш чемодан на пару кілограм важче, ніж треба? Виключіть необхідність платити збір за провезення багажу понад норму в аеропорту і просто забронюйте додаткове місце багажу (до 23 кг!) Онлайн. На сайті KLM.com можна отримати знижку!

Учасники програми Flying Blue рівня Ivory отримують знижку в розмірі 10 євро на перше місце оплачуваної реєстрованого багажу, подорожуючи в економічному класі на рейси, що виконуються AIR FRANCE або KLM по всьому світу (окрім рейсів між Європою і США, Канадою і Мексикою).

Як сплатити додатковий багаж

Ви можете оформити провезення додаткового багажу зі знижкою, і навіть забронювати провезення особливого багажу, наприклад, спортивного спорядження, на вебсайті KLM.com:

 • Забронювали квиток на рейс? Увійдіть в розділ Подорожі (Ви також можете здійснити оплату милями!)
 • Під час бронювання квитка на рейс
 • Під час реєстрації на рейс

У разі, якщо застосовуються кілька зборів, збори підсумовуються. Провезення додаткового багажу можна оформити онлайн на вебсайті KLM.com, якщо:

 • Ви вилітаєте з певного ряду аеропортів
 • Частина вашого маршруту або весь маршрут здійснюється іншою авіакомпанією
 • Ваш маршрут включає поїздку на автобусі або на залізниці
В цьому випадку ви можете оформити провезення додаткового багажу в аеропорту на стійці реєстрації, сплативши збір.

Спортивне спорядження та інші предмети

Ви можете провозити деякі види спортивного спорядження та інші предмети замість основного місця реєстрованого багажу або замість додаткового місця реєстрованого багажу, придбаного онлайн на вебсайті KLM.com. Попереднє бронювання провезення не потрібно.

Наступні предмети розглядаються як 1 місця реєстрованого багажу, макс. вага 23кг (50 фунтів):

 • Спорядження для підводного плавання (за винятком балонів для кисню)
 • рибальське спорядження
 • Сумка для гри в гольф
 • Лижі, в тому числі водні, і спорядження для сноубордингу
 • Музичний інструмент, сума вимірів якого не перевищує 158 см (62 дюйми) (Д + Ш + В)
 • Весільна сукня
 • Інші предмети, сума вимірів яких не перевищує 158 см (62 дюйми) (Д + Ш + В)

Зверніть увагу: провезення інших видів спортивного спорядження та інших предметів можливий тільки за умови його оплати за спеціальними розцінками і попередньому бронюванні через Відділ бронювання KLM.

Вантажне перевезення багажу

На жаль, авіакомпанія KLM не провадить провезення наступних предметів:

 • Місця реєстрованого багажу вагою понад 32 кг (70,5 фунтів) кожне
 • Більше 10 місць реєстрованого багажу на одного пасажира
 • Предмети, сума вимірів яких перевищує 406 см (159 дюймів) (Д + Ш + В)
 • Особливий, крихкий або інший незвичайний багаж

Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з місцевою транспортною компанією з питання транспортування подібного багажу.

Читати далі

Реєстрація в аеропорту

Проста і швидка реєстрація через кіоск самообслуговування

Реєстрація онл айн є найшвидшим і простим способом реєстрації на рейс. Якщо Ви не можете зареєструватися онлайн , то Ви можете зареєструватися у кіоску самообслуговування в аеропорту.
Виконавши кілька простих кроків, Ви можете зареєструватися на рейс і зареєструвати які подорожують з Вами пасажирів. Так само як і під час реєстрації онлайн , Ви зможете вибрати для себе місце за бажанням. 

Як працює кіоск самообслуговування:
Крок 1 
Вставте Ваш паспорт або карту постійного пасажира, або ж введіть номер Вашого квитка або код бронювання.На екрані з'являться дані Вашого бронювання.
крок 2 
Виберіть місце на посадочній карті. Ви також можете придбати місце в зоні Economy Comfort, місце з додатковим простором для ніг або місце за вибором. При бажанні Ви зможете придбати підвищення класу обслуговування до рівня Світового бізнес класу! Для придбання підвищення класу обслуговування Вам потрібно лише кредитна карта.
крок 3 
Роздрукуйте Ваш посадковий талон.
крок 4 
У Вас є зареєстрований багаж? Вам достатньо просто здати його в найближчому пункті здачі багажу, і Ви можете пройти до виходу на посадку. Приємного Вам подорожі! 
Якщо Ви вже зареєструвалися, то Ви можете також скористатися кіосками для того, щоб роздрукувати Ваш посадковий талон. Кіоски самообслуговування працюють цілодобово в аеропорту Амстердама Схіпхол. У більшості інших аеропортів Ви можете скористатися кіосками для реєстрації і роздруківки посадкових талонів не менше ніж за дві години до відправлення рейсу.

Реєстрація на рейси в Азію 
Читати далі

Як можна зареєструватися на рейс онлайн?

Увійти до системи 
Введіть номер Вашого квитка або код бронювання і номер рейсу, або Ви можете увійти в систему за допомогою Вашої електронної адреси та пароля або Вашого номера Flying Blue і PIN-коду. 

Крок 1 - Ваші дані 
Виберіть рейси і, якщо потрібно, Ваших супутників, яких Ви бажаєте зареєструвати. 

Крок 2 - Додаткові послуги 

 • Виберіть місце або оформите місце підвищеної комфортності . І якщо Ви подорожуєте один / одна, Ви можете використовувати послугу Meet & Seat щоб дізнатися, хто ще буде в числі пасажирів на Вашому рейсі авіакомпанії KLM.
 • Замовте харчування з меню на вибір для міжконтинентальних рейсів авіакомпанії KLM, що відправляються з Амстердама
 • Ви отримуєте знижку при реєстрації додаткового багажу за окрему плату.

Крок 3 - Роздрукувати документи 
Роздрукуйте посадковий талон для себе і всіх осіб, які подорожують з Вами. Ви також можете відправити посадковий талон по електронній пошті кому-небудь, хто роздрукує його для Вас, або ж роздрукувати талон за допомогою кіоску самообслуговування в аеропорту.

Або отримати електронний посадковий талон ...

Читати далі