Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Візьміть з собою більше багажу

Ви хочете взяти з собою більше багажу, ніж допустимий по нормі кількість? Це легко оформити на вебсайті KLM.com. Крім того, Ви отримаєте знижку за провезення багажу понад норму від стандартної вартості, яку Ви повинні були б заплатити в аеропорту.

Візьміть з собою більше багажу зі знижкою

Ваш чемодан на пару кілограм важче, ніж треба? Виключіть необхідність платити збір за провезення багажу понад норму в аеропорту і просто забронюйте додаткове місце багажу (до 23 кг!) Онлайн. На сайті KLM.com можна отримати знижку!

Учасники програми Flying Blue рівня Ivory отримують знижку в розмірі 10 євро на перше місце оплачуваної реєстрованого багажу, подорожуючи в економічному класі на рейси, що виконуються AIR FRANCE або KLM по всьому світу (окрім рейсів між Європою і США, Канадою і Мексикою).

Як сплатити додатковий багаж

Ви можете оформити провезення додаткового багажу зі знижкою, і навіть забронювати провезення особливого багажу, наприклад, спортивного спорядження, на вебсайті KLM.com:

 • Забронювали квиток на рейс? Увійдіть в розділ Подорожі (Ви також можете здійснити оплату милями!)
 • Під час бронювання квитка на рейс
 • Під час реєстрації на рейс

У разі, якщо застосовуються кілька зборів, збори підсумовуються. Провезення додаткового багажу можна оформити онлайн на вебсайті KLM.com, якщо:

 • Ви вилітаєте з певного ряду аеропортів
 • Частина вашого маршруту або весь маршрут здійснюється іншою авіакомпанією
 • Ваш маршрут включає поїздку на автобусі або на залізниці
В цьому випадку ви можете оформити провезення додаткового багажу в аеропорту на стійці реєстрації, сплативши збір.

Спортивне спорядження та інші предмети

Ви можете провозити деякі види спортивного спорядження та інші предмети замість основного місця реєстрованого багажу або замість додаткового місця реєстрованого багажу, придбаного онлайн на вебсайті KLM.com. Попереднє бронювання провезення не потрібно.

Наступні предмети розглядаються як 1 місця реєстрованого багажу, макс. вага 23кг (50 фунтів):

 • Спорядження для підводного плавання (за винятком балонів для кисню)
 • рибальське спорядження
 • Сумка для гри в гольф
 • Лижі, в тому числі водні, і спорядження для сноубордингу
 • Музичний інструмент, сума вимірів якого не перевищує 158 см (62 дюйми) (Д + Ш + В)
 • Весільна сукня
 • Інші предмети, сума вимірів яких не перевищує 158 см (62 дюйми) (Д + Ш + В)

Зверніть увагу: провезення інших видів спортивного спорядження та інших предметів можливий тільки за умови його оплати за спеціальними розцінками і попередньому бронюванні через Відділ бронювання KLM.

Вантажне перевезення багажу

На жаль, авіакомпанія KLM не провадить провезення наступних предметів:

 • Місця реєстрованого багажу вагою понад 32 кг (70,5 фунтів) кожне
 • Більше 10 місць реєстрованого багажу на одного пасажира
 • Предмети, сума вимірів яких перевищує 406 см (159 дюймів) (Д + Ш + В)
 • Особливий, крихкий або інший незвичайний багаж

Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з місцевою транспортною компанією з питання транспортування подібного багажу.

Умови, що поширюються на попередньо оплачений додатковий багаж

 Якщо Ви хочете провезти більше багажу, ніж допустимо згідно зі стандартною нормою, Ви можете з легкістю оформити цей багаж на нашому Інтернет сайті. На додатковий багаж поширюються певні правила і умови.

1. Провезення додаткового багажу

1.1 При бронюванні квитка через "Моя подорож" і при реєстрації на рейс онлайн KLM пропонує можливість перевезення додаткових місць багажу понад допустимого нормою кількості багажу відповідно до умов Вашого квитка.

1.2 Будь ласка, зверніть увагу, що при відправленні з деяких аеропортів Ви не можете оформити провезення додаткового багажу на сайті KLM.com. У цьому випадку, будь ласка, пройдіть до стійки в аеропорту, щоб оформити провезення додаткового багажу.

2.1 Попередньо сплачений додатковий багаж повинен бути використаний в поєднанні з квитком, на який Ви придбали право провозу додаткового багажу при реєстрації онлайн. Попередньо сплачений додатковий багаж оформляється особисто на пасажира і не підлягає передачі іншим пасажирам.
2.2 Попередньо сплачений додатковий багаж діє протягом подорожі в один кінець (рейс відправлення або зворотний рейс) до місця пересадки або пункту призначення виключно на рейсах, що виконуються KLM.
2.3 Загальні умови перевезення KLM є невід'ємною частиною даних умов.
2.4 Ви зобов'язані перевірити і переконатися, що вся інформація, яку надаєте Ви під час бронювання і придбання попередньо оплаченого додаткового багажу, є повною.

3.1 Ви маєте право на отримання відшкодування вартості попередньо оплаченого додаткового багажу, якщо:

(I) KLM не може виконати Ваш рейс, або 
(II) багаж, на який Ви придбали право провозу попередньо оплаченого додаткового багажу, був загублений і не був знайдений протягом розумно допустимого періоду часу.

 3.2 Ви не маєте права на отримання повернення вартості, якщо Ви вирішили анулювати Ваш квиток на рейс або провезти менше багажу, ніж дозволяє попередньо оплачений додатковий багаж. Якщо Ви вирішили провезти більше багажу, включаючи попередньо оплачений додатковий багаж, Ви зобов'язані сплатити стандартну вартість провезення багажу понад норму за кількість багажу, що перевищує норму.

3.3 Якщо, згідно з умовами Вашого квитка, Ви можете змінити рейс, Ваш попередньо оплачений додатковий багаж залишається в силі в поєднанні з Вашим новим зміненим квитком.

3.4 Запит про отримання відшкодування може бути поданий тільки через наш Інтернет сайт.