Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Новини Авіакомпаній, акційні ціни на квитки, спеціальні пропозиції

Air Astana збільшила частотність до столиці Казахстану

Національний авіаперевізник Казахстану - авіакомпанія Air Astana -збільшила частотність рейсів між Києвом та Астаною: з 1 липня вони здійснюються щодня замість 5 разів на тиждень. Додаткові вильоти здійснюються по вівторках та неділях.
Крім власне Астани, зі столичного аеропорту «Бориспіль» авіакомпанія Air Astana здійснює авіарейси до колишньої столиці Казахстану - міста Алмати. Польоти здійснюються 10 разів на тиждень. Немає сумніву що запуск рейсів до Астани у щоденному режимі збільшить можливості українських пасажирів у пересадковому сполученні через столицю Казахстану а також іноземних пасажирів, які слідують до України та обирають для цього рейси Air Astana.

До речі, віднедавна казахський авіаперевізник запустив акцію на квитки з Києва до Делі: за умови придбання як на сайті авіакомпанії, так і в агентській мережі, одразу двох квитків, вартість кожного з них складатиме $465 та $1275 відповідно в економічно му та бізнес-класі. Пропозиція діє до 31 серпня, а летіти за акційним тарифом можна до 28 лютого 2019 р.
Вочевидь, така акція є своєрідною відповіддю авіакомпанії МАУ на запуск прямого авіасполучення між Києвом та Делі.

Читати далі

«Ейр Астана»: Зміни в розкладі рейсів KC в зв'язку з закриттям аеропорту Астани

«Ейр Астана» повідомляє про те, що в зв'язку з закриттям столичного аеропорту Нурсултан Назарбаєв для ремонту злітно-посадочної смуги з 15 по 24 вересня (з 10:00 до 16:00) вносяться зміни в розклад певних рейсів авіакомпанії, які виконуються з / в Астану.

У зв'язку з цим, пасажири скасованих рейсів або втрачають стикування, можуть оформити вимушений повернення або перебронювання без штрафів, обов'язково вказавши причину в FE елементі при перебронюванням, або при поверненні вказавши підставу в маску повернення. Просимо повідомити ваших клієнтів і пасажирів з уже оформленими авіаквитками.

Також, нагадуємо вам про правила і умови авіакомпанії «Ейр Астана» оперативних зміни розкладу.

Завантажити файл: novye_pravila_i_usloviya_aviakompanii_eyr_astana_pri_sezonnyh_ili_operativnyh_izmeneniyah_raspisaniya_1.pdf [302,13 Kb] (завантажень: 16)
Подивитись в онлайні: novye_pravila_i_usloviya_aviakompanii_eyr_astana_pri_sezonnyh_ili_operativnyh_izmeneniyah_raspisaniya_1.pdf
 

Оперативні зміни і / або скасування не будуть відображатися в бронюваннях GDS агентства. Інформацію про оперативні зміни та скасування можна знайти на офіційному сайті, перевіривши «Статус рейсу». Статус рейсу на сайті оновлюється кожні 2 хвилини.

Агентства уповноважені обробляти сезонні зміни і / або скасування (що здійснюються КС + номер рейсу КС) протягом 10-ти робочих днів після того, як графік виконання рейсу був змінений (UN / TK зміна відображено в сегментной частини PNR) відповідно до правил, прописаними в даній процедурі.

Всі агентства в обов'язковому порядку повинні перевіряти свою чергу і інформувати пасажирів про зміни розкладу та / або скасування рейсів. Перебронювання місць на альтернативні рейси, які потрібні пасажирам, агентства вправі здійснювати самостійно в системах бронювання згідно з даними правилами і умовами.

Більш детальна інформація про правила і процедури перебронювання, повернення і переоформлення доступна по посиланню нижче.

Читати далі