Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Business Class Saver - великий комфорт за низькою ціною

 Починаючи з 13 вересня пасажири авіакомпаній Austrian Airlines, Lufthansa і SWISS можуть насолоджуватися комфортним подорожжю в Європу в бізнес-класі за привабливою ціною. Тариф Business Class Saver підходить для клієнтів, хто любить літати з комфортом, але не потребує повної гнучкості тарифу. Тариф Business Class Saver доступний на прямих перельотах в класах бронювання P, Z і D. На рейсах з пересадкою новий тариф може бути заброньовано в класах P і Z. 

Послуги, що входять в тариф:
- Провезення 2 місць багажу вагою до 32 кг 
- Провезення 2 місць ручної поклажі вагою до 8 кг 
- Доступ в зал очікування 
- Резервування місця в салоні 
- Прискорене проходження контролю служб безпеки (7) 
- Пріоритет при посадці на борт 
- Сусіднє крісло завжди залишається вільним 
- Їжа та напої 
- Газети та журнали 
- Преміальні милі, статусні милі, милі select і милі HON Circle 

Умови тарифу: 
- перебронювати: неможливо 
- Повернення квитка: неможливо 
Читати далі

Покращені умови повернення квитків, заброньованих за тарифом Economy Flex

З 11 липня 2016 року (дата оформлення квитка) в разі поєднання тарифів з тарифом Economy Flex авіакомпанії Austrian Airlines і Lufthansa будуть розраховувати збір за повернення квитка пропорційно (правила компонентів тарифу) - авіакомпанія SWISS ввела це зміна 3 травня 2016 року. 

У разі повернення квитків в обидві сторони, заброньованих за тарифом Flex (невикористаний квиток), сума збору підвищиться з 120 євро до 130 євро. 

 Приклад 1: Поєднання тарифів Classic (CLS) і Flex (FLX); квиток, заброньований по тарифу Flex, що не використаний, і його необхідно повернути: 
• До сих пір при поверненні вартості квитка списувалася повна сума збору за повернення квитків туди і назад в розмірі 120 євро. 
• Тепер сума повернення буде розраховуватися так само, як і колись, але збір за повернення квитка становить всього 65 євро. 

Приклад 2: Зворотний квиток заброньовано за тарифом Flex (FLX), використаний тільки квиток туди, зворотний квиток необхідно повернути: 
• Використаний сегмент розраховується, як і раніше, на основі польоту в одну сторону. Проте, збір за повернення невикористаного зворотного квитка становить всього 65 євро. 

Враховуйте також ці зміни при використанні інструменту для проведення процедури повернення. 
Читати далі

Нові тарифи для європейських маршрутів Lufthansa Group

 Авіакомпанії, що входять в Lufthansa Group - Austrian Airlines, Lufthansa і SWISS - вводять нову концепцію ціноутворення на європейських маршрутах.
SWISS (LX): 
• Для бронювань і подорожей з 23 червня 2017 року
Austrian Airlines (OS) і Lufthansa (LH): 
• Для бронювань з 28 липня 2017 року та подорожей з 1 жовтня 2017 року.
Завдяки трьом різним варіантам тарифу економічного класу в кожному класі бронювання мандрівникам надається більший вибір. Нові тарифи будуть відображати фіксовані послуги, включені в ціну, а також різні умови зміни бронювання і повернення квитка. Таким чином, пасажири завжди зможуть вибрати тариф, найкращим чином відповідає їхнім потребам, і платити тільки за ті послуги, якими вони дійсно хочуть скористатися. 

Наприклад, з новим тарифом Light від 5520 UAH * пасажири, які подорожують тільки з ручною поклажею, яких не цікавлять гнучкі умови квитка, зможуть заощадити € 40 в порівнянні з тарифом Classic. Цей тариф дозволяє також за додаткову плату зарезервувати віддати перевагу розташуванню на борту і провезти одне місце багажу. 

З іншого боку, пасажири, які не бажають обходитися без вже звичних стандартів, можуть забронювати тариф Classic від 6490 UAH *, який автоматично надає право на отримання ряду послуг, в тому числі резервування місця в салоні і безкоштовний провіз багажу. Якщо ж пасажиру захочеться більш широких можливостей, наприклад, безкоштовного зміни бронювання, тариф Flex від 9330 UAH * - ідеальний вибір. 

Незалежно від обраного тарифу послуги провезення ручної поклажі, надання харчування на борту, а також нарахування преміальних, статусних миль і миль select як і раніше залишаються доступні кожному пасажиру Austrian Airlines, Lufthansa і SWISS. Володарі статусів HON Circle, Senator, Frequent Traveller і Star Alliance Gold, які забронювали тариф Classic або Flex, зберігають свої звичайні привілеї. Однак новий тариф Light не включає безкоштовне резервування місця в салоні, безкоштовний провіз додаткового багажу або сумки для гольфу. Інші статусні привілеї, такі як доступ до залів очікування, залишаються незмінними для всіх тарифів. Для учасників програми SWISS Golf Traveller тариф Light не має на увазі безкоштовного провозу спорядження для гольфу. 

Короткий огляд нових тарифів

Light - базовий тариф і самий бюджетний варіант

Classic - стандартний тариф, що включає широкий ряд послуг

Flex - гнучкий тариф для тих, чиї плани можуть змінитися

Читати далі

Lufthansa Express: комфортна поїздка в аеропорт

Сучасні поїзди ICE, зручні міжміські автобуси, лімузини, вертольоти або спільна оренда автомобіля - до Ваших послуг до і після польоту. Авіакомпанія Lufthansa і її партнери подбають про те, щоб Ви відчували увагу до себе на всьому протязі своєї поїздки. Тепер все трансферні послуги об'єднані під загальною назвою: Lufthansa Express.
З Lufthansa Express Ви можете забронювати поїздку на поїзді або на автобусі одночасно з  бронюванням авіаквитка на LH.com або у Вашому туристичному агентстві - і насолоджуватися комфортом з самого початку подорожі. Послуги водія, міжміський автобус і навіть переліт з Мюнхена в найближчий альпійський регіон можна швидко і легко зарезервувати в наших ретельно підібраних партнерських компаніях. Так, пасажири Lufthansa можуть бути впевнені в тому, що все їх подорож - в самих надійних руках.
Різноманітність послуг Lufthansa Express
Читати далі

Lufthansa Family Service: комфортний політ всією сім'єю

Lufthansa Guide Service: ми говоримо мовою ваших клієнтів
 Якщо, наприклад, пасажирам необхідна допомога, щоб орієнтуватися в аеропорту під час пересадки, або вони просто хочуть скористатися ексклюзивним ескортом гіда, авіакомпанія Lufthansa надає платну послугу Guide Service. Гід зустріне пасажирів на вході в термінал або в іншому призначеному місці зустрічі і супроводить до пункту призначення, наприклад, на посадку на стикувальний рейс, на поїзд, зупинку готельного автобуса, міжміського автобуса або в зал очікування аеропорту. Гіди Lufthansa будуть раді відповісти на питання і допомогти. Послуга може бути надана на 14 мовах.
Lufthansa Family Service: комфортний політ всією сім'єю
 Гіди Lufthansa Family Service забезпечать приємне і ненапряженное початок подорожі сім'ям, які відправляються в політ або роблять пересадку в аеропортах Франкфурта і Мюнхена, супроводжуючи їх під час перебування в аеропорту. 

Така допомога особливо буде корисною у випадках, коли діти подорожують тільки з одним з батьків.Наприклад, гіди супроводжуватимуть їх на реєстрацію, пояснять правила безпеки, пройдуть з ними до виходу на посадку і після прибуття - в зону видачі багажу, а також в ресторан, до зупинки готельного автобуса або до стійок служб по прокату автомобілів. 

Співробітники Lufthansa Family Service також з радістю допоможуть літнім членам сім'ї. Якщо пасажир не може швидко пересуватися, гід врахує час, необхідний для пересадки, в разі необхідності супроводить літньої людини в аптеку або запропонує йому присісти. 

Завдяки гідам, що говорять на більш ніж 50 мовах, служба Lufthansa Family Guides завжди готова допомогти і надати послугу супроводу сім'ям з-за кордону. 
Читати далі