Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Покращені умови повернення квитків, заброньованих за тарифом Economy Flex

З 11 липня 2016 року (дата оформлення квитка) в разі поєднання тарифів з тарифом Economy Flex авіакомпанії Austrian Airlines і Lufthansa будуть розраховувати збір за повернення квитка пропорційно (правила компонентів тарифу) - авіакомпанія SWISS ввела це зміна 3 травня 2016 року. 

У разі повернення квитків в обидві сторони, заброньованих за тарифом Flex (невикористаний квиток), сума збору підвищиться з 120 євро до 130 євро. 

 Приклад 1: Поєднання тарифів Classic (CLS) і Flex (FLX); квиток, заброньований по тарифу Flex, що не використаний, і його необхідно повернути: 
• До сих пір при поверненні вартості квитка списувалася повна сума збору за повернення квитків туди і назад в розмірі 120 євро. 
• Тепер сума повернення буде розраховуватися так само, як і колись, але збір за повернення квитка становить всього 65 євро. 

Приклад 2: Зворотний квиток заброньовано за тарифом Flex (FLX), використаний тільки квиток туди, зворотний квиток необхідно повернути: 
• Використаний сегмент розраховується, як і раніше, на основі польоту в одну сторону. Проте, збір за повернення невикористаного зворотного квитка становить всього 65 євро. 

Враховуйте також ці зміни при використанні інструменту для проведення процедури повернення. 
Тариф економічного класу: ще більше гнучкості
У майбутньому ваші клієнти оцінять ще більшу гнучкість в рамках тарифу економічного класу, так як з XX липня 2016 року можливо змінювати маршрут при перебронюванням в класах бронювання Q / H / U / M / B / Y. Ця зміна буде діяти стосовно до всіх європейських рейсів Austrian Airlines, Lufthansa і SWISS. 

Увага: Якщо клієнт забронював квиток за тарифом в нижчому класі бронювання і бажає змінити маршрут, перш за все йому необхідно внести доплату до більш високого класу бронювання (Q / H / U / M / B / Y) первинного маршруту, а потім застосувати зміна маршруту . 
Розширення пропозиції перельотів в один бік європейськими прямими рейсами
 Шукайте прямі рейси з Москви до Франкфурта або з Києва до Відня? Або, може бути, з Санкт-Петербурга в Мюнхен? Відмінні новини для Ваших клієнтів, які планують поїздку в межах Європи і бажаючих отримати більшу гнучкість. 

Тепер у всіх класах бронювання економ-класу та бізнес-класу вони можуть скористатися найвигіднішими цінами на переліт в одну сторону на всіх прямих європейських рейсах * не тільки авіакомпанії SWISS, але також авіакомпаній Austrian Airlines і Lufthansa. Таким чином, їх поїздки стануть ще більш індивідуальними. 

Навіть при бронюванні квитка в одну сторону Ваші клієнти можуть вибирати між звичними тарифними опціями: Economy Light (LGT), Economy Classic (CLS) і Economy Flex (FLX) або Business Saver (BXX) і Business Flex (BUZ). 

* На рейсах в межах Німеччини тарифи на перельоти в одну сторону будуть введені пізніше.