Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Lufthansa Family Service: комфортний політ всією сім'єю

Lufthansa Guide Service: ми говоримо мовою ваших клієнтів
 Якщо, наприклад, пасажирам необхідна допомога, щоб орієнтуватися в аеропорту під час пересадки, або вони просто хочуть скористатися ексклюзивним ескортом гіда, авіакомпанія Lufthansa надає платну послугу Guide Service. Гід зустріне пасажирів на вході в термінал або в іншому призначеному місці зустрічі і супроводить до пункту призначення, наприклад, на посадку на стикувальний рейс, на поїзд, зупинку готельного автобуса, міжміського автобуса або в зал очікування аеропорту. Гіди Lufthansa будуть раді відповісти на питання і допомогти. Послуга може бути надана на 14 мовах.
Lufthansa Family Service: комфортний політ всією сім'єю
 Гіди Lufthansa Family Service забезпечать приємне і ненапряженное початок подорожі сім'ям, які відправляються в політ або роблять пересадку в аеропортах Франкфурта і Мюнхена, супроводжуючи їх під час перебування в аеропорту. 

Така допомога особливо буде корисною у випадках, коли діти подорожують тільки з одним з батьків.Наприклад, гіди супроводжуватимуть їх на реєстрацію, пояснять правила безпеки, пройдуть з ними до виходу на посадку і після прибуття - в зону видачі багажу, а також в ресторан, до зупинки готельного автобуса або до стійок служб по прокату автомобілів. 

Співробітники Lufthansa Family Service також з радістю допоможуть літнім членам сім'ї. Якщо пасажир не може швидко пересуватися, гід врахує час, необхідний для пересадки, в разі необхідності супроводить літньої людини в аптеку або запропонує йому присісти. 

Завдяки гідам, що говорять на більш ніж 50 мовах, служба Lufthansa Family Guides завжди готова допомогти і надати послугу супроводу сім'ям з-за кордону. 
доступні мови
Всі наші гіди говорять німецькою та англійською мовами. За додаткову плату в 30 євро для супроводу ваших клієнтів можуть бути надані гіди Lufthansa, що говорять на одному з 14 мов світу. 

В аеропорту Франкфурта доступні послуги гідів, які говорять на наступних мовах: 
арабська, англійська, французька, німецька, грецька, італійська, японська, корейська, польська, португальська, румунська, російська, іспанська, турецька 

В аеропорту Мюнхена доступні послуги гідів, які говорять на наступних мовах: 
англійська, німецька, італійська, японська, португальська, румунська, російська
Бронювання і ціни
Ви легко можете забронювати цю платну послугу для будь-яких клієнтів, які подорожують рейсами Lufthansa або рейсами з номерами Lufthansa, в службі продажів авіаквитків або в сервісних службах Lufthansa.
Ціна в залежності від кількості пасажирів:
Кількість пасажирів Послуга супроводу гіда, що говорить 
англійською і німецькою мовами *
Додатковий збір за надання 
послуги на іншій мові *
кількість гідів Строки бронювання **
1 - 5 75 євро 30 євро 1 за 4 дні до вильоту / прильоту
6 - 20 150 євро 30 євро 1 за 4 дні до вильоту / прильоту
21 - 40 240 євро 60 євро 2 за 7 днів до вильоту / прильоту
41 - 80 350 євро 90 євро 3 за 7 днів до вильоту / прильоту
> 80 460 євро 120 євро 4 за 7 днів до вильоту / прильоту
* Можливо бронювання за 2 - 3 дні. При цьому стягується доплата в 25 євро. 
** Скасування бронювання здійснюється безоплатно не пізніше, ніж за 4 дні до вильоту / прильоту. Зміна дати надання послуг передбачає новий запит. Послуга може бути заброньована для пасажирів у віці 18 років і старше.
Варіанти зустрічі і супроводу гідами Lufthansa
Гіди Lufthansa Guide Service і Lufthansa Family Service надаються для супроводу пасажирів в аеропортах Франкфурта і Мюнхена.
Можливі місця зустрічі і пункти супроводу:
Можливі місця зустрічі Можливі пункти супроводу
Франкфурт Вхід для прибуваючих пасажирів 
Стійка 300 в залі A 
Фойє готелю Sheraton 
Зупинка готельних автобусів 
Стійка реєстрації на рейс, вихід на посадку, багажна карусель, зал очікування, якщо пасажир має право доступу), місце зустрічі / зал для прибуваючих пасажирів, ресторани, стійка служби по прокату автомобілів, автомобільна парковка, стоянка таксі / пріоритетний канал для автомобілів, зупинка готельних автобусів плюс будь-яке місце безпосередньо в терміналі або біля нього. 
Мюнхен Вхід для прибуваючих пасажирів 
стійка 446 
Готель Hilton аеропорту 
Зупинка готельних автобусів 
Стійка реєстрації на рейс, вихід на посадку, багажна карусель, зал очікування, якщо пасажир має право доступу), місце зустрічі / зал для прибуваючих пасажирів, ресторани, стійка служби по прокату автомобілів, автомобільна парковка, стоянка таксі / пріоритетний канал для автомобілів, зупинка готельних автобусів плюс будь-яке місце безпосередньо в терміналі або біля нього.