Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Новини Авіакомпаній, акційні ціни на квитки, спеціальні пропозиції

Оформлення квитків для дітей різних категорій

 Немовлята - SSR INFT

    Вік - менше 2 років

    Забороняється подорожувати на борту літака з немовлятами перших 7 днів життя (за винятком випадків, коли це необхідно в інтересах збереження їхнього життя і здоров'я)

    На всіх рейсах авіакомпанії SWISS 1 дорослий пасажир може супроводжувати 1 немовляти

    У разі використання тарифу для немовлят, окреме місце на борту для нього не передбачено. У разі, якщо пасажир хоче оформити квиток, який передбачає для немовляти окреме крісло, застосовується дитячий тариф

    Дані про дату народження вносяться в PNR через SSR

Перехід немовляти в категорію дітей за час подорожі
У разі, якщо немовля переходить в категорію дітей за час подорожі (досягає повернення двох років), на відповідних ділянках маршруту для нього має бути заброньовано крісло на борту. Це робиться з міркувань безпеки. Відносно цих сегментів застосовується дитячий тариф. Щодо інших ділянок маршруту застосовується тариф для немовлят, який не передбачає окремого крісла.
Люлька для немовляти - SSR BSCT

    Авіакомпанія SWISS має підвісними колисками для немовлят. Даний тип колисок кріпиться до стіни в салоні

    Використання колисок передбачено тільки на далекомагістральних рейсах

    З метою забезпечення безпеки не допускається провезення в колисках дітей вагою більше 10 кг.

    Кількість колисок обмежена

    Замовлення на люльку необхідно розмістити заздалегідь

    Люльки надаються безкоштовно

Читати далі

Kонцепція тарифів для Європи

 Платіть тільки за те, що Вам дійсно потрібно. Наші тарифи Economy Light, Classic і Flex дозволяють запропонувати концепцію тарифів, що підходять для кожного пасажира. Зрозуміло, їжа, напої та ручна поклажа завжди входять у вартість тарифу.

Business Flex - гнучкість і привілеї

Business Flex дає Вам всі переваги нашого зазначеного призами класу польоту. До них відноситься максимальна гнучкість при подорожах: в будь-який момент можна виконати перебронювання або анулювання польоту.

Business Saver - приємна подорож по Європі

Наш зазначений призами бізнес-клас на внутрішньоєвропейських рейсах пропонує Вам ще більше. Їжа преміум-класу, доступ до залів очікування та гарантоване вільне сусіднє крісло - ось лише деякі з задоволень і привілеїв, які Вас чекають.

Economy Flex - тариф з усіма послугами для гнучкого планування подорожі

Додаткові милі, можливість внесення будь-яких змін в бронювання і місце відразу ж за бізнес-класом пропонує тариф Economy Flex. Ідеальне рішення для всіх, чиї плани подорожі можуть несподівано змінитися.

Читати далі

Онлайн-реєстрація

 Просто і зручно зареєструйтеся за допомогою Вашого комп'ютера, планшета або смартфона, використовуючи сайт swiss.com або додаток SWISS. Не має значення, чи перебуваєте ви вдома або в дорозі, подорожуєте з багажем або без нього. Онлайн-реєстрація починається за 23 години до вильоту.

Ваші переваги

  • Починається за 23 години і закінчується за 1 годину до вильоту
  • Ви можете самостійно вибрати і зарезервувати місце
  • З ручною поклажею прямо до виходу на посадку
  • Зручно і комфортно
  • Мобільний посадковий талон

Технічні вимоги

Деактивуйте блокувальник спливаючих вікон. SSL, cookies та jаvascript повинні бути активовані. Це відповідає звичайним налаштувань за замовчуванням. Активуйте їх, якщо ви змінили налаштування. Якщо Ви хочете роздрукувати посадковий талон, то Вам потрібно актуальна версія програми читання PDF.

Читати далі

SWISS Загальні правила перевезення багажу

 Норми безкоштовного провозу багажу, наведені в таблиці нижче, дійсні для однієї людини (врослого або дитини від 2-х років) на рейсах авіакомпанії SWISS по всьому світу. Одне місце багажу не повинна перевищувати суму вимірювань (ширина + висота + глибина) 158 см. 

Діти у віці до 2 років мають право на перевезення одного місця багажу вагою до 23 кг, а також складаний коляски.

Часто літаючі пасажири користуються перевагою підвищених норм безкоштовного провозу багажу.
Норми безкоштовного провозу багажу
Економ бізнес перший
кількість місць 1 2 3
Макс. вага 1 місця багажу 23 кг 32 кг 32 кг
Загальний макс. допустима вага 32 кг 64 кг 96 кг
  • Якщо багаж перевищує норму за вагою або розмірами, він перевозиться за окрему плату як наднормативний багаж . При перевищенні допустимої кількості місць безкоштовного багажу за кожне додаткове місце багажу стягується плата. Авіакомпанія SWISS не приймає багаж, вага якого перевищує 32 кг.
Підвищена норма багажу для часто літаючих пасажирів
Читати далі

SWISS Нові тарифи по Європі - для мандрівників з будь-якими запитами

З 23 червня 2017 року SWISS вводить нову структуру тарифів на Європейських ерйсах. Нова структура дозволить Вам забронювати саме ті послуги, які Вам необхідні. Купуючи квиток Економ-класу, Ви можете вибрати тариф: Economy Light, Economy Classic або Economy Flex. Light - найдешевший варіант перельоту, він створений для тих, хто подорожує тільки з ручною поклажею. Якщо Ви путешствуете з багажем і хочете заздалегідь вибрати місце в літаку, Вам підійде Economy Classic. А якщо Ваші плани мають тенденцію змінюватися, варто звернути увагу на тариф Economy Flex: він дозволить Вам безкоштовно переносити дату вильоту. Що б Ви не вибрали, на борту Вас чекає традиційне швейцарське гостинність і якість. Завжди на борту: свіжа випічка, меню з сезонних продуктів харчування й напої. 
Якщо Ви хочете повного комфорту на борту, не забувайте про Бізнес-класі SWISS.

Читати далі

SWISS обслуговування на борту

Економічний клас на далеких рейсах
Подорож з комфортом SWISS

Неважливо, скільки триває політ, в кріслі економічного класу SWISS пасажир буде відчувати себе комфортно. Крісла Recaro розташовані на видаленні в 78.7 см один від дуга і залишають достатній простір для ніг.Регульовані підголівники допомагають підтримувати голову і забезпечують спокійний сон.

 На тривалих рейсах Ви можете вибрати між двома гарячими меню: перший варіант для любителів м'ясних страв і альтернатива для вегетаріанців за рецептами ресторану «Hiltl». На більшості рейсів ми подаємо улюблені швейцарські сири: T?te de Moine, Аппенцеллер або Грюйєр. Всі напої, в тому числі алкогольні, безкоштовні. 

Харчування для дітей і немовлят, а також різні страви для пасажирів з особливими вимогами, алергіями і дієтами пропонується безкоштовно на всіх рейсах. Але його необхідно заказатьне пізніше ніж за 48 годин до вильоту.


Розваги на борту 

На Вашому особистому моніторі Ви можете дивитися фільми, передачі та серіали, слухати музику і грати в ігри, коли захочете. Програма розвагоновлюється щомісяця.


Економічний клас на Європейських напрямках
відмінна їжа 

Кулінарне пропозицію в економ-класі на внутрішньоєвропейських рейсах залежить від тривалості Вашого польоту. Ми подаємо або легкі закуски, або гаряче меню на тривалих рейсах. До них ми пропонуємо популярні прохолодні напої і фруктові соки, а також вино, пиво і діжестіви. Їжа і напої на всіх рейсах SWISS входять у вартість квитка. 

Ми використовуємо швейцарські продукти при першій-ліпшій можливості.Наші сендвічі випікаються три рази в день в традиційній швейцарської пекарні. Пиво «Qu?llfrisch» поставляється з кантону Аппенцелль. І щороку ми передаємо нашим пасажирам 14 мільйонів солодких привітів у вигляді кращого швейцарського шоколаду.

Читати далі

Умови участі у акції від SWISS для авіа-агентів України

Ми раді нагадати Вам що з 26 березня 2018 р. авіакомпанія SWISS повертається в Україну.
Рейси з Києва до Цюріха будуть виконуватися 4 рази на тиждень, при цьому вартість квитка в Цюріх складе від 373 дол. США *.

У зв'язку з цим ми хочемо оголосити конкурс і розіграти 3 авіаквитка в ознайомчу поїздку до Цюріха,
під час якої у Вас буде унікальна можливість ближче познайомитися з послугами авіакомпанії SWISS, а також побувати в неймовірно гарному місті Цюріх.

 

Умови участі в конкурсі від SWISS:

1. кожен агент, який випише квиток авіакомпанії SWISS візьме участь в конкурсі;
2. в конкурсі беруть участі квитки, виписані в період "date of issue" з 02.03.2018 по 31.03.2018
3. 1 лот = 1-3 виписаних квитків;
2 лота = 4-6 виписаних квитків;
3 лота = 7-9 виписаних квитків;
5 лотів = 10 і більше виписаних квитків.
4. список з номерами виписаних авіаквитків необхідно надіслати на електронну пошту alyona.trokhymchuk@dlh.de в період з 0 1 по 06 квітень включно.
5. 16 квітня ми визначимо переможця онлайн за допомогою системи Random. Протягом трьох днів ми оголосимо результати конкурсу.

Вдалих продажів! bowtie

Читати далі