Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Умови участі у акції від SWISS для авіа-агентів України

Ми раді нагадати Вам що з 26 березня 2018 р. авіакомпанія SWISS повертається в Україну.
Рейси з Києва до Цюріха будуть виконуватися 4 рази на тиждень, при цьому вартість квитка в Цюріх складе від 373 дол. США *.

У зв'язку з цим ми хочемо оголосити конкурс і розіграти 3 авіаквитка в ознайомчу поїздку до Цюріха,
під час якої у Вас буде унікальна можливість ближче познайомитися з послугами авіакомпанії SWISS, а також побувати в неймовірно гарному місті Цюріх.

 

Умови участі в конкурсі від SWISS:

1. кожен агент, який випише квиток авіакомпанії SWISS візьме участь в конкурсі;
2. в конкурсі беруть участі квитки, виписані в період "date of issue" з 02.03.2018 по 31.03.2018
3. 1 лот = 1-3 виписаних квитків;
2 лота = 4-6 виписаних квитків;
3 лота = 7-9 виписаних квитків;
5 лотів = 10 і більше виписаних квитків.
4. список з номерами виписаних авіаквитків необхідно надіслати на електронну пошту alyona.trokhymchuk@dlh.de в період з 0 1 по 06 квітень включно.
5. 16 квітня ми визначимо переможця онлайн за допомогою системи Random. Протягом трьох днів ми оголосимо результати конкурсу.

Вдалих продажів! bowtie

Організатор
Організатором розіграшу eXperts є компанія Deutsche Lufthansa AG, Фон-Габленцштрассе, 2-6, 50679 Кельн, Німеччина (далі «Lufthansa»).

За участь в розіграші не стягується плата, воно носить добровільний характер.


Учасники
Право на участь в розіграші мають всі учасники eXperts, які зареєструвалися на сайті lufthansaexperts.com для участі в програмі eXperts згідно з діючими умовами участі та чия участь підтверджено Lufthansa. Співробітники концерну Lufthansa, що беруть участь компаній-партнерів, спонсорів та пов'язані з проведенням розіграшу особи (і їхні родичі) не можуть брати участь у розіграші. Цей розіграш призначений виключно для осіб, що працюють в туристичних агентствах України.

Участь закінчується 31 березня 2018 року о 23:59 (за середньоєвропейським часом).


Дотримання законодавчих вимог
Підтверджуючи свою участь, Ви погоджуєтесь, що Ви дотримуєтеся посадові чи службові правові норми, зокрема, що Ви маєте дозвіл від Вашого начальника / роботодавця на отримання потенційного призу. У той же самий час, Ви погоджуєтесь, що Ви не є державним службовцем і в даний момент не ведете переговори про підписання контракту, спільних проектах і / або будь-яких видах винагороди і / або покупки з Lufthansa Group від імені Вашого роботодавця або від імені третьої сторони .


Призи!

• 3 місця в ознайомчу поїздку до Швейцарії (м Цюріх), включає в себе авіапереліт, транcфер, проживання, харчування та екскурсії.

У розіграші призів беруть участь тільки ті, хто до 6 квітня включно надіслав список з виписаними авіаквитками на Свісс (період продажів авіаквитків - з 01 по 31 березня 2018 р.)
Список переможців (із зазначенням імені, туристичного агентства, міста) буде опублікований на сайті lufthansaexperts.com, а переможці отримають письмове повідомлення. Призи будуть надані протягом 2018 р

Після вручення призу переможцю Lufthansa звільняється від будь-яких зобов'язань. Lufthansa також не несе відповідальності за збитки, які виникли в зв'язку з участю в розіграші, якщо тільки така шкода не була викликана навмисними діями, грубої недбалістю або порушенням основних зобов'язань з боку Lufthansa. Це не відноситься до збитку, що виник в результаті заподіяння шкоди здоров'ю, тілесних ушкоджень або смерті.


Розіграш проводиться відповідно до законодавства України.
Обробка Ваших даних здійснюється на умовах конфіденційності та відповідно до положень законодавства про захист даних. Ми збираємо дані в зв'язку з проведенням розіграшу і зберігаємо їх з цією ж метою. Учасники прямо висловлюють свою згоду з тим, що Lufthansa має право зберегти передані ними дані для проведення розіграшу. Учасники можуть в будь-який момент відкликати згоду на збереження своїх даних і тим самим відмовитися від участі в розіграші.