Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Новини Авіакомпаній, акційні ціни на квитки, спеціальні пропозиції

Чартерні квитки тепер доступні для бронювання через Amadeus в України

  •     Єдиний інтерфейс для продажу чартерних рейсів різних авіакомпаній
  •     Взаєморозрахунки за квитки ведуться безпосередньо з Amadeus Україна в рамках одного договору
  •     Широкий вибір чартерів з ТОП-напрямками з вильотами з різних регіонів

 Світовий лідер в сфері інформаційних технологій для індустрії подорожей, компанія Amadeus б'явіла про запуск продажів квитків на чартерні рейси на українському ринку.

Тепер чартерні авіаперельоти і блоки місць на регулярних рейсах доступні для бронювання через спеціалізований модуль онлайн-платформи Amadeus Content Rail & LCC. Система дозволяє шукати і замовляти квитки з 43 міст України в 50 країн світу, включаючи варіанти багажних і безбагажних тарифів.

При цьому туристичному агентству для початку роботи з чартерами потрібно укласти всього один договір з Amadeus Україна, що дозволить заощадити час на оформленні угод з окремими постачальниками. Ще однією важливою особливістю роботи платформи є зручність оплати: всі взаєморозрахунки з продажу чартерних авіаквитків виробляються в рублях.

Функціональні і комерційні переваги роблять продукт привабливим для широкої аудиторії користувачів з різних категорій турагентств, включаючи консолідаторів і онлайн-агентства. Підключення до професійного b2b-інтерфейсу платформи безкоштовно для агентів і не вимагає установки терміналу GDS Amadeus. Завдяки зручному графічному веб-інтерфейсу агент може приступити до роботи без попереднього навчання. Користувачам надається цілодобова підтримка Amadeus HelpDesk.

Для управління продажем через субагентов передбачений спеціальний вбудований модуль.

Мандрівники хочуть мати максимально повний доступ до вибору авіаквитків, включаючи не тільки регулярні перевезення, а й чартери. Цей продукт дозволить туристичним агентствам пропонувати більш широкий асортимент перельотів за вигідними цінами, що в свою чергу приверне нових клієнтів і зміцнить лояльність вже існуючих.

Читати далі