Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Air Astana збільшила частотність до столиці Казахстану

Національний авіаперевізник Казахстану - авіакомпанія Air Astana -збільшила частотність рейсів між Києвом та Астаною: з 1 липня вони здійснюються щодня замість 5 разів на тиждень. Додаткові вильоти здійснюються по вівторках та неділях.
Крім власне Астани, зі столичного аеропорту «Бориспіль» авіакомпанія Air Astana здійснює авіарейси до колишньої столиці Казахстану - міста Алмати. Польоти здійснюються 10 разів на тиждень. Немає сумніву що запуск рейсів до Астани у щоденному режимі збільшить можливості українських пасажирів у пересадковому сполученні через столицю Казахстану а також іноземних пасажирів, які слідують до України та обирають для цього рейси Air Astana.

До речі, віднедавна казахський авіаперевізник запустив акцію на квитки з Києва до Делі: за умови придбання як на сайті авіакомпанії, так і в агентській мережі, одразу двох квитків, вартість кожного з них складатиме $465 та $1275 відповідно в економічно му та бізнес-класі. Пропозиція діє до 31 серпня, а летіти за акційним тарифом можна до 28 лютого 2019 р.
Вочевидь, така акція є своєрідною відповіддю авіакомпанії МАУ на запуск прямого авіасполучення між Києвом та Делі.