Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Реєстрація в аеропорту

Проста і швидка реєстрація через кіоск самообслуговування

Реєстрація онл айн є найшвидшим і простим способом реєстрації на рейс. Якщо Ви не можете зареєструватися онлайн , то Ви можете зареєструватися у кіоску самообслуговування в аеропорту.
Виконавши кілька простих кроків, Ви можете зареєструватися на рейс і зареєструвати які подорожують з Вами пасажирів. Так само як і під час реєстрації онлайн , Ви зможете вибрати для себе місце за бажанням. 

Як працює кіоск самообслуговування:
Крок 1 
Вставте Ваш паспорт або карту постійного пасажира, або ж введіть номер Вашого квитка або код бронювання.На екрані з'являться дані Вашого бронювання.
крок 2 
Виберіть місце на посадочній карті. Ви також можете придбати місце в зоні Economy Comfort, місце з додатковим простором для ніг або місце за вибором. При бажанні Ви зможете придбати підвищення класу обслуговування до рівня Світового бізнес класу! Для придбання підвищення класу обслуговування Вам потрібно лише кредитна карта.
крок 3 
Роздрукуйте Ваш посадковий талон.
крок 4 
У Вас є зареєстрований багаж? Вам достатньо просто здати його в найближчому пункті здачі багажу, і Ви можете пройти до виходу на посадку. Приємного Вам подорожі! 
Якщо Ви вже зареєструвалися, то Ви можете також скористатися кіосками для того, щоб роздрукувати Ваш посадковий талон. Кіоски самообслуговування працюють цілодобово в аеропорту Амстердама Схіпхол. У більшості інших аеропортів Ви можете скористатися кіосками для реєстрації і роздруківки посадкових талонів не менше ніж за дві години до відправлення рейсу.

Реєстрація на рейси в Азію 
Ви також можете користуватися послугами наших кіосків на китайською, корейською та японською мовами.Наші співробітники біля виходу на посадку також говорять на цих мовах. Вони будуть раді допомогти Вам і з задоволенням переведуть всі оголошення, а також дадуть відповідь на всі Ваші запитання перед посадкою. 

Пріоритетна реєстрація SkyPriority

Якщо Ви подорожуєте в Першому класі або бізнес-класі, а також в економічному класі в якості учасника програми Flying Blue зі статусом Gold і Platinum або учасника SkyTeam зі статусом Elite (Plus), Ви можете скористатися спеціальною зоною для швидкої реєстрації та здачі багажу. 

Зона реєстрації SkyPriority в аеропорту Амстердама Схіпхол розташована біля стійок реєстрації в ряду 9, 10, 11 в Залі вильоту 2. 

Після реєстрації пасажири, що використовують послуги SkyPriority, можуть скористатися пріоритетними швидкими чергами при проходженні митного огляду та паспортного контролю у все більшій кількості аеропортів по всьому світу. 

Для швидкого і комфортного подорожі Вам достатньо знайти червоні покажчики SkyPriority! 
 

Послуги реєстрації в аеропорту Амстердама Схіпхол

Якщо реєстрація через кіоск самообслуговування неможлива, Ви також можете зареєструватися на стійці реєстрації, на рейс з вильотом в той же день: 

• Стійки реєстрації для країн, що не входять в шенгенську зону, розташовані в Залі вильоту 2 в ряду стійок 12 і 13. 
• Стійки реєстрації для країн шенгенської зони розташовані в Залі вильоту 1. Номер потрібного ряду стійок можна подивитися на екранах в аеропорту. 
Після реєстрації Ви можете пройти в зону передпольотного огляду, а потім до виходу на посадку.


У Вас вже є посадковий талон, і Ви подорожуєте тільки з ручною поклажею? В такому випадку Вам не потрібно проходити реєстрацію, і Ви можете відразу пройти в зону передпольотного огляду. 
• Для країн, що не входять в шенгенську зону: пройдіть в зону передпольотного огляду в Залі вильоту 2. 
• Для країн шенгенської зони: пройдіть в зону передпольотного огляду в Залі вильоту 1. 

Щодня з 4:30 Ви можете здати багаж в залі вильоту.

Місце здачі багажу

Якщо Ви вже зареєструвалися на рейс, Вам залишається лише здати зареєстрований багаж в одному з пунктів здачі багажу в аеропорту або у пункту самообслуговування для здачі багажу. 

Корисна інформація 
• Пункти здачі багажу в аеропорту Амстердама Схіпхол для країн, що не входять в шенгенську зону, розташовані в Залі вильоту 2 в ряду стійок 12 і 13. Пункти здачі багажу для країн шенгенської зони розташовані в Залі вильоту 1. Номер потрібного ряду стійок можна подивитися на екранах в аеропорту. 
• Вам видадуть бирку для отримання багажу на кожне реєстроване місце багажу. Збережіть ці бирки до моменту отримання багажу після прибуття в пункт призначення. 

Зареєструвалися? Зайдіть в розділ Flight Guide

Хочете дізнатися, що буде в меню, а також деталі про Ваш рейсі, екіпажі і літаку? Ви можете перейти до розділу Flight Guide через «Моє Подорож». Flight Guide можна використовувати на будь-якому пристрої, тому обов'язково збережіть його на головному екрані мобільного телефону або планшета до початку подорожі!

Flight Guide доступний за 31 день до відправлення рейсу KLM.