Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Як можна зареєструватися на рейс онлайн?

Увійти до системи 
Введіть номер Вашого квитка або код бронювання і номер рейсу, або Ви можете увійти в систему за допомогою Вашої електронної адреси та пароля або Вашого номера Flying Blue і PIN-коду. 

Крок 1 - Ваші дані 
Виберіть рейси і, якщо потрібно, Ваших супутників, яких Ви бажаєте зареєструвати. 

Крок 2 - Додаткові послуги 

  • Виберіть місце або оформите місце підвищеної комфортності . І якщо Ви подорожуєте один / одна, Ви можете використовувати послугу Meet & Seat щоб дізнатися, хто ще буде в числі пасажирів на Вашому рейсі авіакомпанії KLM.
  • Замовте харчування з меню на вибір для міжконтинентальних рейсів авіакомпанії KLM, що відправляються з Амстердама
  • Ви отримуєте знижку при реєстрації додаткового багажу за окрему плату.

Крок 3 - Роздрукувати документи 
Роздрукуйте посадковий талон для себе і всіх осіб, які подорожують з Вами. Ви також можете відправити посадковий талон по електронній пошті кому-небудь, хто роздрукує його для Вас, або ж роздрукувати талон за допомогою кіоску самообслуговування в аеропорту.

Або отримати електронний посадковий талон ...

Відносно багатьох рейсів Ви можете запросити електронний посадковий талон. Ви отримаєте його на Ваш смартфон, КПК, Blackberry або мобільний телефон з виходом в Інтернет. У текстовому або електронному повідомленні, яке Ви отримаєте, буде міститися вся інформація про рейс і штрих-код, який Ви зможете відсканувати в аеропорту. Дізнатися більше про електронному посадковому талоні .

У деяких випадках посадковий талон може не пропонуватися. У цьому випадку Ви повинні роздрукувати підтвердження реєстрації і обміняти його в аеропорту на посадковий талон.

Здати зареєстрований багаж 
Після завершення реєстрації на рейс Вам залишиться тільки здати зареєстрований багаж в пункті здачі багажу в аеропорту. У більшості аеропортів Ви можете здати багаж в термін від 2 годин до відправлення рейсу.

Переглянути інформацію про часу закриття пунктів здачі багажу.

Анулювання реєстрації 
Після завершення реєстрації на рейс Ви можете анулювати реєстрацію, якщо Ви хочете забронювати місце на більш пізньому рейсі. Увійдіть в розділ «Реєстрація онлайн» на сайті KLM.com, натисніть на «Я хочу анулювати реєстрацію». Потім введіть номер Вашого квитка або код бронювання. Для того щоб забронювати місце на більш пізньому рейсі, Ви можете зателефонувати до Відділу бронювання за телефоном KLM.

Чи можу я зареєструватися онлайн?

На більшість рейсів Ви можете зареєструватися онлайн на KLM.com в термін від 30 годин до 1 години до відправлення Вашого рейсу.

Винятки щодо часу реєстрації:

  • У США і з США: в термін від 24 годин до 1 години до відправлення
  • З Гани, Кенії, Судану або Ефіопії: в термін від 30 годин до півтори години до відправлення.
  • Рейси Aerom?xico і China Eastern: в термін від 24 годин до вильоту

Якщо Ваш зворотний рейс відправляється протягом 24 годин після відправлення вашого початкового рейсу, Ви можете відразу ж зареєструватися на зворотний рейс.

Ви можете зареєструватися онлайн на KLM.com, якщо Ваша подорож починається на будь-який рейс, що виконується авіакомпаніями AIR FRANCE, KLM, Alitalia, Aerom?xico, CityJet, Delta Air Lines і Kenya Airways, Ukraine International Airlines, China Southern Airlines, China Airlines, LOT та TAROM при відправленні з Амстердама. (На підтвердження бронювання вказано, яка авіакомпанія виконує Ваш рейс.)

Реєстрація онлайн не пропонується в наступних випадках:

  • Пасажири, які звернулися за отриманням допомоги і які подорожують без супроводжуючого в віці 15 років і старше, чиє ім'я приведено в тому ж бронюванні;
  • Пасажири, які вирушають з аеропортів, які не надають можливості зареєструватися на рейс онлайн;
  • Пасажири, які їдуть поїздом від Південного залізничного вокзалу Брюсселя або Центрального вокзалу Антверпена в аеропорт Амстердама Схіпхол.

У всіх цих випадках Ви повинні зареєструватися на рейс в аеропорту.

В і зі Сполучених Штатів Америки

Реєстрація онлайн на рейси, які вирушають в або з США, можлива в термін від 24 годин до 1 години до відправлення рейсу.

У Сполучені Штати Америки 
В результаті імміграційних обмежень, вимог безпеки і правил окремих аеропортів, в деяких аеропортах забороняється роздруковувати посадковий талон до відправлення рейсу. У цьому випадку Ви можете зареєструватися у кіоску самообслуговування або біля стійки реєстрації в аеропорту.

Якщо Ваш паспорт виданий в країні, що потрапляє під дію програми безвізового режиму, Вам необхідно звернутися за отриманням дозволу на в'їзд «ESTA», що бажано зробити за 72 години до відправлення рейсу.

Вам обов'язково необхідно дозвіл на в'їзд «ESTA», якщо Ви хочете зареєструватися онлайн на сайті KLM.com, за винятком випадків, коли у пасажира є вид на проживання в США. 

Про подорож до Сполучених Штатів Америки або Зі Сполучених Штатів Америки
Якщо Ви подорожуєте зі Сполучених Штатів Америки, і Ви хочете зареєструватися на рейс онлайн через сайт KLM.com, Ви будете перенаправлені на сайт авіакомпанії Delta Air Lines. Це означає, що Ви не можете оформити провезення додаткового багажу онлайн.

Однак якщо Ваш рейс відправляється з Чикаго, Х'юстон, Майамі, Сан-Франциско або Вашингтона, Ви можете зареєструватися онлайн через сайт KLM.com - і, при необхідності, також оформити і провезення додаткового багажу.

Зареєструвалися? Зайдіть в розділ Flight Guide

Вам подобається дізнаватися, що буде в меню, і все про Ваш рейсі, екіпажі і літаку? Ви можете перейти до розділу Flight Guide через «Моє Подорож». Flight Guide можна використовувати на будь-якому пристрої, тому обов'язково збережіть його на головному екрані мобільного телефону або планшета до початку подорожі!

Flight Guide доступний за 31 день до відправлення рейсу KLM.