Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Чи потрібна Вам віза?

 У даній рубриці Ви можете отримати актуальну інформацію про візові вимоги будь-якої країни призначення в залежності від Вашого громадянства, типа паспорту, пункта транзиту та призначення. Країна проживання, наявність урядового паспорта та документів моряка, за вашим запитом також буде взято до уваги.

Дана пошукова система і база даних надана та поновлюється Міжнародною Асоціацією Повітряного Транспорту (IATA). Ми не несемо відповідальності за надану на сайті timaticweb.com інформацію. Для отримання додаткової інформації, звертайтеся, будь ласка, в Консульський відділ Посольства країни Вашого призначення.

Перевірка візових вимог Онлайн

Чи можна купити квиток без візи?

Чи можна купити квиток без візи?

Чим раніше купити квиток на літак або поїзд, тим дешевше він обійдеться. Найдоступніші квитки можна знайти в продажу за 6-12 тижнів до дати вильоту, а якщо переліт передбачається в самий розпал туристичного сезону або під час новорічних канікул або загальнонаціональних свят, то і ще раніше.
 
 Однак як бути мандрівникам, які збираються вилетіти в країну, де потрібна віза, але ця віза ще не отримана? Чи можна придбати авіаквиток, не маючи візи на руках? Що робити в тому випадку, якщо у візі буде відмовлено? Одним словом, в даному випадку виникає маса питань. Розбиратися в них ми і буде в даній статті.
Чи можна купити квиток до отримання візи?
Країни далекого зарубіжжя можна умовно поділити на 3 категорії:

    країни, для відвідин яких необхідно попереднє оформлення візи;
    країни, візу в яких можна оформити на місці;
    безвізові країни, для відвідин яких віза не потрібна.

Однак, щоб придбати авіаквиток в будь-яку із зарубіжних країн буває досить загальногромадянського паспорта і закордонного паспорта. На етапі бронювання та купівлі квитків віза не потрібна. Більш того, в деяких випадках наявність авіаквитків в обидва кінці спрощує отримання цієї самої візи.
 
Купити квитки на літак можна тільки за чинним закордонному паспорту. Якщо закордонний паспорт прострочений, то це не представляється можливим.


Особливості повернення квитка
Купуючи квиток до отримання візи, мандрівник бере на себе певні ризики. Вся справа в тому, що у візі можуть відмовити, і в цьому випадку він залишиться з квитком на руках, але без можливості відвідати обрану їм країну.
 
Тому ще на етапі покупки квитків слід звернути увагу на умови повернення квитків або зміни даних в них. У більшості випадків без штрафів і комісій квиток можна повернути лише в разі виникнення непередбачених обставин, а відсутність візи до таких не належить.
 
Особливої уваги вимагає покупка квитків по акціях і з істотними знижками.
  Як би там не було, слід звернутися в авіакомпанію або агентство, де здобувався авіаквиток. Найчастіше в разі відмови у візі авіакомпанії йдуть назустріч своїм клієнтам.
Через що можуть відмовити у візі?
Причин для відмови у видачі візи може бути кілька, перерахуємо найпоширеніші з них:

    Неправдиві відомості в анкеті. Якщо при подачі документів ви намагалися щось приховати від консульства, і вас викрили в обмані, то у візі вам буде однозначно відмовлено;
    Недостатній пакет документів, неточності і виправлення в них. У цьому випадку, як правило, консульство дає здобувачеві можливість донести відсутні довідки протягом декількох днів;

єврозона

    Відсутність потрібної суми грошей для поїздки. Консульства країн шенгенської угоди уважно стежать, щоб у всіх, хто в'їжджає в їхню країну іноземців було з собою не менше 50 євро на кожну добу перебування;
    Кримінальне минуле, підозра в кримінальних наміри.