Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

У жовтні 2018 року туристичної компанії «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ» виповниться 12 РОКІВ

Протягом останніх семи років ERV є беззмінним лідером українського ринку туристичного страхування за обсяг страхових виплат. За Итогам роботи в 2017 році страхова компанія ERV отримала національну премію Insurance TOP 2017 в номінації «Найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів». Раніше компанія отримувала нагороди за кращі результати страхування туристів в 2011, 2012, 2013, 2014, 2016 роках. За перше півріччя 2018 року ERV застрахувало більше 400 000 туристів, а виплати за страховими випадками за 6 місяців 2018 р склали понад 33 млн гривень.
Однією з головних задач, яку наша компанія завжди ставила перед собою-це підвищення технологічності туристичного страхування. У 2009 році ERV однією з перших страхових компаній запропонувала ринку мож-ливість покупки полісів в режимі онлайн. Спільно з нашим технологічним партнером, компанією Amadeus Україна, була розроблена страхова платформа LIS (local insurance solution), призначена для агентськими ринку і оформлення полісів в режимі В2В / В2С. Для прямих продажів був розроблений модуль B2C Який дозволяє здійснювати прямі продажі з сайту fly.kiev.ua, а так само з сайтів наших партнерів через Інтернет. В цьому році, спільно з компанією Amadeus Україна була оновлена страхова платформа, що отримала назву AIH (Amadeus Insurance Hosting), а так же модуль В2С, що дозволило користувачам значно прискорити і спростити процес виписки полісів. Сьогодні, коли цифрові технології вже стали невід'ємною частиною життя кожної людини, більшість продуктів ERV доступні онлайн на нашому сайті і на сайтах наших партнерів. Продукти ERV інтегровані в системи бронювання національного авіаперевізниками МАУ Дніпроавіа, найбільших на ринку України агентств з продажу авіаперевезень, таких як fly.kiev.ua. Онлайн страхування має величезний потенціал, так як в умовах постійного розвитку цифрових технологій зростає сегмент туристів, що здійснюють бронювання авіаквитків.

ERV АКТИВНО продовжує СВІЙ КУРС ДІДЖІТАЛІЗАЦІИ І АВТОМАТИЗАЦІЇ бізнес-процесів
На сьогоднішній день віртуалізувати важливі бізнес-додатки, ніж знижена ймовірність збоїв в роботі різних систем. На завершальному етапі знаходиться впровадження нової страхової платформи продаж, обліку полісів страхування, реєстрації страхових випадків та ін. Ця платформа дасть можливість інтеграції з великою кількістю парнеров нашої компанії і дозволить перейти на більш сучасний рівень роботи з ними.
У цьому році будуть Введено в роботу онлайн-сервіси перевірки полісів і заявок на виплату відшкодувань. Дана система знаходиться в сучасному центрі обробки даних, що забезпечує надійність і безперебійність її роботи.
У 2018 році Європейське туристичне страхування запускає новий сервіс - покупку страхового поліса за допомогою чат-бота в режимі онлайн. Спочатку нами реалізована підтримка таких додатків, як Viber і Telegram. За допомогою месенджера будь-який турист може протягом 15-20 хвилин купить необхідний йому страховий поліс. Спілкуючись з віртуальним помічником можна легко оформити страховку, а потім оплатити її будь-якою платіжною картою.


Переваги покупки через чат бот незаперечні, так як: 1) чат-бот працює всюди, де є інтернет, він завжди під рукою у Вашому смартфоні; 2) Вам не треба встановлювати додаткові мобільні додатки: в 99% користувачів смартфонів вже встановлені або Viber, або Telegram, або і те й інше; 3) для покупки страхового поліса через чат бот НЕ потрібно стійкого інтернет з'єднання і потужного каналу інтернет трафіку, а досить мобільного інтернету; 4) оплатить страховий поліс можна тут же за допомогою будь-якої платіжної картки; 5) через чат бот можна заявить про страхового випадку. Крім того, в жовтні вийде оновлена мобільна версія сайту fly.kiev.ua, що дасть нашим партнерам і клієнтам ще більше можливостей для покупки полісів в режимі онлайн
Сьогодні з ERV співпрацюють понад 500 турагентів і туроператорів, серед яких лідери ринку - TPG, Tez Tour, Pegas Touristik, TUI Україна. Компанія «Європейське туристичне страхування» успішно співпрацює з Найбільшим банком України - ПриватБанк. Цього року спільним зусиллями ми змогли запропонувати страховому туристичного ринку України унікальне рішення, запустив продажу страхових продуктів: «Гарантоване повернення квитка» - компенсація 80% вартості авіаквитка в разі скасування поїздки з ініціативи клієнта і «Компенсація вартості рейсу» - виплата від 50% до 100% вартості рейсу в разі затримки або скасування поїздки з ініціативи перевізника. Компанія «Європейське туристичне» збирається і в так льнейшем активно продовжувати працювати над вдосконалення технологій продажів, удосконалення діючих та розробкою нових інструментів.