Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Технологічне рішення Amadeus Light Ticketing дозволить авіакомпанії Eurowings охопити ширшу аудиторію клієнтів і збільшити продажі додаткових послуг.

 Згідно з сьогоднішньою заявою Eurowings і Amadeus, авіаперевізник планує доповнити свою конфігурацію системи Amadeus функціоналом Light Ticketing на базі XML. Дане рішення дозволить турагентам, підключеним до Amadeus, отримати доступ до всіх опублікованих тарифів авіакомпанії Eurowings, від найдоступніших з лінійки Basic, до преміальних тарифів BEST. Крім цього, турагенти зможуть пропонувати клієнтам квитки на далекомагістральні перельоти, а також широкий спектр додаткових послуг авіаперевізника, в тому числі вибір місця в салоні і перевезення багажу.

 Турагенти будуть також економити свій робочий час за рахунок можливості вносити зміни і додавати додаткові послуги в уже існуючі бронювання безпосередньо через Amadeus.

Amadeus є єдиною системою дистрибуції, здатної запропонувати турагентам весь спектр тарифів і додаткових послуг авіакомпанії Eurowings.

При цьому в рамках системи одночасно доступні рейси Eurowings і Germanwings. Авіакомпанія Germanwings використовує функціонал Light Ticketing c 2014 року, і тепер у турагентів з'явилася можливість комбінувати рейси цих двох перевізників.

Високий рівень конкуренції на ринку авіаперевезень змушує бюджетні та гібридні авіакомпанії працювати над розширенням клієнтської бази і розвитком продажів додаткових послуг. Співпраця бюджетних і гібридних перевізників з турагентами по даному напрямку вже встигло довести свою ефективність: авіакомпанії, що користуються технологією Amadeus Light Ticketing, змогли забезпечити продажу додаткових послуг в комплекті з 80% проданих квитків.

Зміни в стратегії бюджетних перевізників також грають на користь учасникам ринку туристичних агентств, які отримують можливість пропонувати більш доступні перельоти і персоналізований підхід до вибору тарифу, що сприяє зміцненню атмосфери довіри і лояльності клієнтів.

Технологія Amadeus Light Ticketing на базі XML полегшує процес порівняння і бронювання тарифів Eurowings. При цьому турагенти зможуть своєчасно реагувати на запити своїх клієнтів і вносити необхідні зміни в раніше зроблені бронювання, так як система Amadeus забезпечує повну інтеграцію з сервісами клієнтської підтримки всіх авіаперевізників, які використовують технологію Light Ticketing.

Олівер Шмітт (Oliver Schmitt), віце-президент Eurowings з продажу, дистрибуції та цифрових технологій, заявив:

«Авіакомпанія Eurowings виділяється на тлі інших бюджетних перевізників найширшим розмаїттям тарифів і додаткових послуг, які ми готові запропонувати своїм клієнтом за допомогою всіх доступних каналів. Ми раді надати турагентам можливість пропонувати мандрівникам весь спектр наших тарифів і додаткових послуг, так як це допоможе нам отримати доступ до більш широкої аудиторії клієнтів».

 

Гідо Харман (Guido Haarmann), керуючий директор Amadeus по продуктам для авіакомпаній в країнах Центральної Європи, додав:

«Сучасним мандрівникам необхідно, щоб їх турагент був здатний забезпечувати персоналізоване обслуговування, спираючись на максимально широкий спектр доступних пропозицій. Використовуючи можливості технології Light Ticketing, авіакомпанія Eurowings вперше відкриває турагентам доступ до всього спектру своїх тарифів і додаткових послуг. Здатність знаходити інноваційні варіанти співпраці з лідерами ринку, такими як Eurowings, дозволяє Amadeus успішно реалізовувати спільні проекти з бюджетними і гібридними авіаперевізниками, забезпечуючи подальший розвиток глобальної системи дистрибуції».

Турагенти, підключені до Amadeus, за першу половину 2017 роки змогли на 10% збільшити продажі квитків на рейси бюджетних і гібридних авіаперевізників. При цьому за останні чотири роки обсяг замовлень на рейси цієї категорії перевізників виріс більш ніж на 80%. На сьогоднішній день в Amadeus представлено понад 100 таких авіакомпаній, що відкриває турагентам доступ до 80% всієї провізної ємності бюджетних і гібридних авіаперевізників світу.