Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіаквитки онлайн. Корисна інформація для пасажира

електронний авіаквитокЩо таке електронний авіаквиток
Це інформація про авіарейс, даних пасажира, збережена в спеціальній електронній базі даних авіакомпаній. Для Вас це всього лише файл в певному форматі, який Ви отримуєте на email, який дає Вам ті ж можливості, які Ви могли б мати, купуючи авіаквитки на звичайному бланку.

Переваги електронного авіаквитка
1. Ви можете купити авіаквитки звідки хочете, коли хочете - Вам потрібен тільки доступ в інтернет.

2. Його не можна втратити, його неможливо підробити - він зберігається в базі авіакомпанії.

3. Ви витрачаєте менше часу на покупку авіаквитка - Вам не потрібно йти в касу і, як правило, стояти в черзі.

4. Процесингові центри обробки оплати авіаквитків онлайн набагато безпечніше покупки авіаквитків за готівку.

Документи для реєстрації на рейс
Більшість авіакомпаній дозволяють зареєструватися на рейс онлайн на сайті авіакомпанії, як правило реєстрація відкривається за 36-12 годин до авіарейсу, якщо Ви пройшли реєстрацію онлайн, в аеропорту Вам потрібно лише документ, на який оформлений авіаквиток. При перельоті з багажем Ви повинні здати тільки багаж на стійці реєстрації в аеропорту, якщо ж у Вас тільки ручна поклажа, Ви прямуєте відразу ж на паспортний контроль. Звертаємо Вашу увагу, що в електронних авіаквитків завжди вказано час міста, з якого Ви здійснюєте переліт.

У разі, якщо немає можливості онлайн-реєстрації, Ми рекомендуємо Вам обов'язково мати при реєстрації на рейс в аеропорту документ, на який оформлений авіаквиток і роздруковані бланки маршрут-квитанцій електронного авіаквитка на рейс туди, і рейс назад.

Чартерні квиткиАвіаквитки на лоукостер
Лоукостери на поточний етап часу виконують авіарейси по більшості найбільш затребуваних напрямів Миру, в більшості випадків ціни на авіаквитки нижче, ніж у стандартних авіакомпаній і пов'язано це в основному з відсутністю можливості провезення безкоштовного багажу і відсутності харчування на борту. І другий момент - рейси авіакомпаній лоукостерів виконуються в неосновні аеропорти міста, наприклад у Венеції це - Тревізо (TSF), в Римі - Чампіно (CIA), в Бангкоку - Дон Мианг (DMK). У нашій системі бронювання присутні авіаквитки на понад 40 лоукостерів з усього світу.

Чартерні квитки
Квитки на чартерні рейси на поточний етап часу від авіаквитків на регулярні рейси відрізняє лише одне - номер броні та номер авіаквитка присвоюється Вам в день перед вильотом. Фактично при покупці подібних авіаквитків в хорошому агентстві, такому як fly.kiev.ua, Клієнт нічим не ризикує, у консолідаторів чартерних рейсів розміщені наші депозити, а у авіакомпаній розміщені депозити консолідаторів, відповідно при оплаті авіаквитків на нашому сайті автоматично оплачуються Ваші авіаквитки в авіакомпанії.

Якщо Ви бажаєте завжди бути в курсі ціни цікавить Вас авіаквитка, Ми пропонуємо Вам скористатися зручною формою email підписки, розташованої нижче.