Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Робота з бронюваннями Емірейтс

Завжди перевіряйте наявність місць для PNR.

 Тільки в такому випадку буде відображатися правильна інформація для обраного тарифу та країни продажу квитка

Тепер наявність місць відображається з урахуванням пункту продажу (POS), а також тарифів для пунктів відправлення і призначення (O & D). Наявність місць на рейсах для пунктів відправлення і призначення відображаються тільки в тому випадку, якщо місця доступні на всіх сегментах перельоту для запитаного класу тарифів на зазначену дату.

Наприклад: Якщо запитується наявність місць на переліт з Лондона (LHR) до Сіднея (SYD) через Дубай (DXB) і найнижча ціна становить 1400 доларів США (клас W), рейси LHR-DXB і DXB-SYD відображаються ЛИШЕ в класі W і вище. Тобто для PNR всі сегменти будуть підтверджені, і ситуація, коли рейс LHR-DXB підтверджений, а рейс DXB-SYD в листі очікування, виникнути не може. При цьому рейс LHR-DXB може бути відкритий в нижчому класі тарифів (B) при запиті окремо або в рамках іншого маршруту, наприклад LHR-DAC.

Завжди перевіряйте наявність місць для всього маршруту - наприклад, VIE-SYD замість VIE-DXB і DXB-SYD

 Наявність місць на рейс для існуючого PNR може відрізнятися від наявності місць без прив'язки до PNR. При зміні існуючого PNR інформація про наявність місць ґрунтується на тарифах для вихідного пункту продажу, в якому був створений PNR, і дати створення PNR. Однак при запиті даних про наявність місць без PNR система передбачає нову продаж на основі нового тарифу для пункту продажу та нової дати, зазначеної при запиті.

Наприклад: PNR створений в Лондоні для перельоту LHR-DXB-LHR. Пасажир вирішує змінити дату після прильоту в Дубай. Процес обслуговування існуючого PNR описаний нижче.

Етап 1. При роботі з існуючим PNR, введіть код локатора, щоб визначити Пункт продажу (POS) - LON

Етап 2. Система розпізнає оплачувану тариф як тариф, який діє на підставі пунктів продажів Великобританії (UK), і відобразить на екрані наявність місць на основі даного тарифу

 При запиті поновлення даних про наявність місць, агенти повинні слідувати порядку бронювання сегментів подорожі, використовуючи вірний пункт продажу, звідки буде проводитися оформлення квитка. (Застосовується до офісів EK)

Якщо термін дії бронювання (PNR) закінчився, але у пасажира все ще залишається дійсний квиток, новий PNR створюється з урахуванням пункту продажу квитка (застосовується до офісів EK)

Якщо ви хочете перебронювати дату в разі об'єднаних сегментів, додайте нову дату, щоб видалити попередню

Емірейтс розподіляє місця на основі всього маршруту пасажира, пункту продажу і прибутку, одержуваної з маршруту. Якщо рейс відображається на «Екрані наявності місць» як частина стикувального перельоту, весь переліт продається цілком. MSL є механізм призначення «об'єднаної одиниці» для стикувальних сегментів, що продаються разом.

Емірейтс застосовує MSL на основі наступних принципів:

    - Об'єднуються як підтверджені сегменти, так і сегменти, що знаходяться в листі очікування.

    - Об'єднані сегменти НЕ обмежуються періодом в 24 години

    - Допускається об'єднання не більше трьох сегментів.

    - Часткове оформлення квитків на об'єднані сегменти перевіряється і анулюється.

Емірейтс виявляє випадки неналежного використання логіки об'єднаних сегментів (MSL) і недотримання процедур бронювання.

У разі виявлення зловживань в систему бронювання (GDS) надходить повідомлення через SSR / OTHS із зазначенням порушень OD, які відображаються в поле приміток GDS, наприклад:

SSROTHSEK /// MANCCJ / 10AUG OD USED FOR EK0561U3SEP / CCJDXB (для бронювання на 3 вересня використаний тариф від 10 серпня)

PNR без квитка анулюється, при цьому створюється повідомлення SSR / OTHS із зазначенням причин, наприклад:

SSROTHSYY /// BKG XXLD DUE INCOMPLETE OD PAIR (неповна пара OD)

SSROTHSYY /// USED DELDXBCAI / XXLD DELDXB RETAINING ONLY DXBCAI (залишився тільки сегмент DXBCAI)

Анулювання PNR з квитком не відбувається, натомість генерується ADM по різниці тарифів поєднання пунктів відправлення / призначення, використаного при бронюванні, і поєднання пунктів відправлення / призначення, для якого оформлений квиток, з додаванням штрафу в розмірі 200 дол. США за сегмент / пасажира.

Метод розрахунку ADM:

 Порушене поєднання пунктів відправлення / призначення (O & D) - поєднання пунктів відправлення / призначення, для якого оформлений квиток + штраф в розмірі, еквівалентному 200 дол. США за сегмент / пасажира

Штраф за порушення інвентарної відомості стоку Емірейтс в розмірі 200 дол. США за сегмент / пасажира застосовується до всіх PNR з квитками, в яких виявляються порушення. Це в разі, якщо агент помітить порушення і анулює PNR / поверне вартість квитка до дебетования за посиланням BSP / с допомогою ARC Memo

Якщо порушення помітить менеджер, стягується тільки штраф за порушення, без різниці в тарифах.

У разі постійних порушень або недотримання політики Емірейтс доступ агента до бронювання рейсів Емірейтс може бути заблокований.