Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Попередній вибір місць в салоні літака

Нова політика бронювання місць Економічного класу

 Для авіаквитків Економічного класу, оформлених починаючи з 3 жовтня 2016, вибір місць в салоні літака відразу після покупки квитка доступний без додаткової плати тільки для тарифів Flex Plus і Flex, незалежно від часу до вильоту рейсу.

Клієнти, які здійснили покупку тарифів Saver або Special Економічного класу (класи бронювання: V, X, T, L, Q, N) після 3 жовтня 2016, можуть вибрати місце в салоні літака безкоштовно тільки за фактом відкриття онлайн-реєстрації на рейс - за 48 годин до вильоту.

Клієнти, які подорожують по тарифам Економічного класу типів Flex і Flex Plus (класи бронювання:    K, U, B, M, W, R, E, Y), Бізнес-класу і Першого класу можуть вибирати місця на борту без додаткової плати.

Забронювати місця в салоні літака за додаткову плату заздалегідь (до відкриття онлайн-реєстрації) можна в системах бронювання Amadeus, Galileo, Sabre і Emirates Online B2B, а також на сайті www. emirates. ru (через "Управління бронюванням") в будь-який момент після покупки авіаквитка.

Додаткові опції для попереднього вибору місць

 Починаючи з 20 серпня 2017, Емірейтс представила три нові категорії крісел в рамках послуги попереднього вибору місць в салоні Економічного класу відповідно до персональних переваг клієнтів:

  • Пріоритетні місця, що дозволяють швидше вийти з салону літака після посадки, такі як перші ряди на борту Boeing 777-300, на нижній палубі Емірейтс A 380 в трикласній компоновці або на верхній палубі A 380 в двокласній конфігурації.
  • Місця в рядах з двома кріслами, які розташовані в хвостовій частині салонів Boeing 777 і на верхній палубі A 380 в двокласній конфігурації.
  • Місця з додатковим простором, розташовані біля аварійних виходів на всіх типах літаків Емірейтс.

Три нові категорії місць доступні всім пасажирам Економічного класу (подорожуючим за допомогою одного з типів тарифів, включаючи Economy   Flex або Flex    Plus) для попереднього вибору за додаткову плату, яка відрізняється від інших крісел в салоні.

Після відкриття онлайн-реєстрація на рейс - за 48 годин до вильоту - пріоритетні місця і ряди з двома кріслами можуть бути обрані клієнтами Економічного класу безкоштовно, поряд з іншими місцями в салоні. У свою чергу, місця з додатковим простором можна вибрати за додаткову плату аж до 6 годин до вильоту рейсу, якщо вік пасажира відповідає вимогам авіаційної безпеки. Крісла після межсалонних перегородок не належать до категорії місць з додатковим простором і доступні безкоштовно для попереднього вибору пасажирам, які подорожують з дітьми у віці до 2 років.

Зараз вибрати місця трьох нових категорій можна онлайн на сайті Емірейтс, і ми працюємо з різними GDS над впровадженням даної послуги в системах бронювання, в яких вже доступний вибір інших місць в салоні.

Для коректного розрахунку дестких знижок при виборі місця, будь ласка, завжди додавайте в бронювання вік дитини в форматі SSR-ремарки в GDS.

Більш детальна інформація про попередньому виборі місць доступна на e mirates .ru

Умови

 Пасажири можуть заздалегідь вибирати місця в салонах літаків на всіх виконуваних Емірейтс рейсах:

  • Послуга попередньої розсадження доступна при наявності місць в момент запиту.
  • Вибір місць здійснюється під час або після придбання авіаквитків, в залежності від класу обслуговування.
  • Згідно з вимогами безпеки і експлуатаційним нормам, деякі місця в салоні можуть бути закриті для попередньої розсадження.
  • Місця з можливістю установки дитячої люльки можуть бути запитані пасажирами, які подорожують з малюками, без додаткової плати незалежно від класу обслуговування і тарифу.

Вартість послуги

Вартість попереднього вибору місць на борту залежить від дальності польоту. Системи бронювання автоматично розраховують ціну для кожного польотного сегменту.   Після оформлення авіаквитка через систему бронювання агенту досить просто відкрити план салону, відзначити необхідні місця, ознайомитися з їх вартістю і оформити EMD на цю суму.  

Вартість розраховується в місцевій валюті авіаквитка за діючими на момент оплати курсів системи.  

Якщо маршрут включає кілька рейсів, для яких необхідно вибрати місця, вартість послуги на кожному з них підсумовується. Наприклад, при польоті з Москви на Мальдіви для вибору місць на всьому маршруті необхідно сплатити місця і на рейсі Москва - Дубай, і на рейсі Дубай - Мале.

Плата за послугу стягується за кожен польотний сегмент і для кожного пасажира окремо. Вартість послуги може змінюватися без попереднього повідомлення та залежить від курсу обміну валют.

Вибір місця в салоні для дітей доступний за 50% від дорослого тарифу.

винятки

 Клієнти, що оформили авіаквитки до 3 жовтня 2016, можуть вибрати місця в салонах літаків заздалегідь без додаткової плати, незалежно від тарифу.  

Залежно від статусу Емірейтс Skywards, учасники програми преміальних рівнів також можуть вибирати місця в салонах літаків заздалегідь без додаткової плати:

?      Золотий або Платиновий рівні: для учасника програми і всіх пасажирів в єдиному з ним бронюванні

?      Срібний рівень: тільки для самого учасника  

Для попереднього вибору місць без додаткової плати в бронювання необхідно внести номер учасника Емірейтс Skywards відповідного рівня.  

Якщо в бронюванні один з пасажирів - дитина у віці до 2-х років (infant), попередній вибір місць доступний для всіх клієнтів в єдиному PNR c малюком.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на www. emirates. ru .

Оплата послуги в GDS

Оплата послуги попереднього вибору місць проводиться після оформлення авіаквитків за допомогою EMD «PRE RESERVED SEAT ASSIGNMENT» типу «А» (Associated) з кодом «RFISC - 0B5» для кожного пасажира окремо.

За додатковою інформацією про особливості попереднього вибору місць на рейсах Емірейтс, будь ласка, звертайтеся в службу підтримки вашої системи бронювання.

вимушені зміни

Попередній вибір місць в салоні літака не гарантує політ в певному кріслі, а враховує загальні переваги клієнта - місце біля ілюмінатора, в проході або посередині. У разі вимушених змін, наприклад, при зміні типу літака, Емірейтс докладе всіх зусиль, щоб перепідтвердити місце аналогічне перевагам клієнта. Якщо нові місця з якої-небудь причини не підходять клієнту, він може претендувати на повне повернення коштів.

Повернення коштів

 Умови повернення коштів за попередній вибір місця в салоні відрізняється від правил повернення авіаквитка.  

Вартість послуги не повертається, за винятком наведених нижче обставин:

  • якщо Емірейтс змінює обрану клієнтом розсадження зважаючи експлуатаційних вимог або з міркувань безпеки до вильоту рейсу або безпосередньо на борту, і запропоновані альтернативи не відповідають перевагам пасажирів.
  • якщо Емірейтс змушена перебронювати клієнта на рейс, що виконується іншою авіакомпанією
  • якщо маршрут включає хоча б один рейс в / з США і квиток заброньовано менше 24 годин назад для вильоту через 7 або більше днів.

Звертаємо вашу увагу, що вартість попереднього вибору місць не підлягає поверненню, якщо клієнт за власною ініціативою відмовився від польоту, політ пройшов в іншому класі обслуговування внаслідок добровільного або вимушеного підвищення класу обслуговування, вибір місця анулювався через зміни дат рейсів з ініціативи клієнта або по будь-яким іншим причинам, що не відповідає підстав для повернення, які наведені вище.