Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Ryanair полетить з Києва до Бидґощі

 Ірландський лоукостер, який оголосив про початок польотів в Україну восени цього року, додав до раніше задекларованих 15 маршрутів ще один - до польської Бидґощі, рейси до якої зі столичного аеропорту «Бориспіль» стартують 31 жовтня. Про це повідомляє система бронювання перевізника. Рейси здійснюватимуться двічі на тиждень - по середах та неділях, вартість квитка починається від 22 євро при бронюванні на сайті авіакомпанії.
Бидґощ - великий промисловий, освітній та культурний центр, а також транспортний вузол у Польщі, є одним із двох адміністративних центрів Куявсько-Поморського воєводства (у місті знаходиться резиденція воєводського Маршалка, тобто очільника регіональної влади). Місто розташоване у 300 км на північний захід від Варшави.
В Бидґощі працює та навчаються багато українців, через це зі Львова та Києва польська авіакомпанія LOT відкрила з нею пряме авіасполучення.
Крім Бидґощі, із Києва Ryanair має намір літати до польських аеропортів Варшави (аеропорт Модлін), Ґданська, Кракова, Познані та Вроц-лава, а також до Барселони (аеропорт Ель Прат), Вільнюса, Берліна (аеропорт Шьонефельд), Стокгольма (аеропорт Скавста), Братислави
та Лондона (аеропорт Стансед). При цьому перший рейс - до Берліна -авіакомпанія обіцяла запустити вже у вересні цього року.
Крім столичного аеропорту «Бориспіль», ірландський лоукостер також літатиме зі Львова до Дюссельдорфа (аеропорт Веезе), Меммінґена, Кракова та Варшави (аеропорт Модлін), та Лондона (аеропорт Стансед).