Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Pegasus полетів з Києва до Ізміру

9 липня турецька бюджетна авіакомпанія Pegasus Airlines розпочала регулярні перевезення на маршруті Київ - Ізмір. Рейси здійснюються уночі 4 рази на тиждень: з Ізміру лайнер вилітає о 23.50, зі столичного аеропорту «Жуляни» - о 2.55 ночі. Подібну модель широко застосовує польська авіакомпанія LOT, відправляючи у нічний час свої лайнери до Львова та Києва з провінційних аеропортів Польщі - наприклад, Познані, Бидґощі чи Ольштина.
Вартість перельоту OW з Ізміра до Києва стартує від $49, до цієї вартості входить перевезення лише ручної поклажі. Здійснення регулярних рейсів на цьому напрямку стало
можливим після чергового етапу лібералізації авіаційного сполучення, який відбувся 3 квітня: тоді українська та турецька сторони домовились про відкриття для регулярного сполучення між нашими державами 4-х турецьких аеропортів: Ізмір, Бодрум, Бурса та Даламан.
Оскільки Ізмір є регіональним аеропортом для однойменного курортного регіону, не виключено, що деякі туристичні оператори скористаються альтернативною можливістю доставки пасажирів до місць відпочинку, оформлюючи блоки на рейси турецького перевізника замість замовлення чартерних перевезень.