Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіакомпанія Utair впровадила рішення по продажу додаткових послуг Amadeus Ancillary Services

Utair впровадила рішення по продажу додаткових послуг

З сьогоднішнього дня всі туристичні агентства, підключені до глобальної системи бронювання Amadeus, зможуть пропонувати своїм клієнтам послугу за попередньою оплатою багажу на рейсах Utair

Послуга за попереднім замовленням і оплаті провезення багажу доступна для бронювання в Amadeus GDS в двох категоріях: багаж вагою «до 23 кг» і «від 24 до 30 кг».

Павло Пермяков, президент «ЮТейр» - Пасажирські авіалінії»:

«Сьогодні конкуренція за пасажирів дуже висока, і на перший план виходять їх індивідуальні переваги при бронюванні авіаквитка, зручність і прозорість покупки в будь-якому каналі продажів. Тому ми хочемо забезпечити рівні можливості для бронювання додаткових послуг як через власні канали (на сайті, через call-центр, в касах), так і через туристичні агентства, в чому нам допоможе рішення Amadeus Ancillary Services».

Вадим Бесперстов, регіональний директор Amadeus по роботі з авіакомпаніями:

«За оцінками IdeaWorks, загальносвітовий дохід авіакомпаній від продажу додаткових послуг за підсумками 2017 р може скласти до 82,2 млрд дол. Ми активно працюємо над тим, щоб пропозиції українських перевізників були як можна більш широко представлені в нашій системі бронювання. Впровадження Utair технології Amadeus Ancillary Services - черговий крок у даному напрямку. Доступність послуги з оформлення багажу не тільки в прямих каналах Utair, але і в агентської мережі Amadeus робить покупку авіаквитка ще більш зручною для пасажира, що зміцнює лояльність до авіакомпанії. У свою чергу для перевізника це відкриває великі перспективи для збільшення продажів - оформити багаж Utair тепер можна в будь-якому агентстві партнерської мережі Amadeus, яка охоплює на сьогодні 190 країн».

Леонід Мармер, генеральний директор Amadeus:

«Компанія Amadeus продовжує розширювати присутність українських авіакомпаній і їх послуг в своїх дистрибутивних рішеннях. Продукт Amadeus Ancillary Services дозволить авіакомпанії UTair використовувати агентську мережу Amadeus в України і по всьому світу для ефективних продажів своїх додаткових послуг в онлайн і офлайн-форматах. Агенти зможуть пропонувати клієнтам найбільш підходящі варіанти поїздки як по бюджету, так і набору сервісів. Тільки за перші два місяці 2018 р продаж додаткових послуг через Amadeus в України зросла в 2 рази, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 р Наше пріоритетне завдання на даний момент - забезпечити зручний доступ до різноманітного контенту, включаючи наземний транспорт і готельний сегмент. Це допоможе нашим користувачам бути кращими експертами з організації поїздок».

Нагадаємо, що в квітні 2016 р Utair відкрила продаж Fare Families (тарифних сімейств) в системі Amadeus, сприяючи підвищенню якості та персоналізації сервісу для пасажирів самих різних категорій - будь то ділові мандрівники, або просто туристи.

 

З сьогоднішнього дня всі туристичні агентства, підключені до глобальної системи бронювання Amadeus, зможуть пропонувати своїм клієнтам послугу за попередньою оплатою багажу на рейсах Utair.

Послуга за попереднім замовленням і оплаті провезення багажу доступна для бронювання в Amadeus GDS в двох категоріях: багаж вагою «до 23 кг» і «від 24 до 30 кг».

ASVC - C / 0M - Piece of bag up to 30kg and 203lcm

ASVC - C / 0GP - Piece of bag up to 24kg and 203lcm

Доступність послуги з оформлення багажу не тільки в прямих каналах Utair, але і в агентської мережі Amadeus робить покупку авіаквитка ще більш зручною для пасажира, що зміцнює лояльність до авіакомпанії. У свою чергу для перевізника це відкриває великі перспективи для збільшення продажів - оформити багаж Utair тепер можна в будь-якому агентстві партнерської мережі Amadeus, яка охоплює на сьогодні 190 країн.

Як швидко забронювати багаж?

Дізнайтеся на сайті Fly.kiev.ua >>