Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Грузинська MyWay Airlines розпочинає перельоти до України

  

Україна стане одним з перших напрямків, куди буде літати нова грузинська авіакомпанія MyWay Airlines (створена за участю китайської компанії Hualing Group). Також на початковому етапі оператор буде літати на Україну, в Білорусію, Іран і Ізраїль. Оператор планує почати виконання чартерних рейсів з березня-квітня, повідомляє Перший канал телебачення Грузії.

MyWay Airlines вже отримала восени 2017 р два середньомагістральних узкофюзеляжних Boeing 737-800 з бортовими номерами 4L-MWA, 4L-BQJ, які базуються в аеропорту Тбілісі. Третє і четверте ВС очікуються на початку липня 2018 року і до кінця 2018 р в грудні, повідомляє комерційний директор MyWay Airlines Ігор Апциаурі.

За заявою керівництва авіакомпанії, в майбутньому можливий запуск рейсів в ОАЕ і Європу. Раніше інформаційний портал Business Грузія з посиланням на грузинські авіавлада писав, що оператор планував отримати також один широкофюзеляжний літак Boeing 777 і здійснювати прямі перельоти в США.

У листопаді 2017 р MyWay Airlines відновила заявку на отримання сертифіката експлуатанта, який при позитивному рішенні повинен бути виданий протягом 180 днів. Запуск авіакомпанії повинен був відбутися раніше, але процес сертифікації був припинений в жовтні 2016 року в зв'язку зі зміною планів з придбання літаків.

На початку лютого Georgian News Agency повідомило про створення ще однієї нової авіакомпанії в Грузії - Ak-Air Georgia, яка отримала сертифікат експлуатанта 31 січня 2018 р Зараз в її розпорядженні один турбогвинтовий літак L-410, який буде використовуватися на місцевих маршрутах.

 

Китайські інвестори запустили авіакомпанію в Грузії

У Грузії може з'явитися новий авіаперевізник, створений за участю китайських інвесторів. В Агентстві цивільної авіації цієї країни підтвердили, що авіакомпанія Myway Airlines, створена китайською компанією Hualing Group, відновила заявку на отримання сертифіката експлуатанта. Базуватися перевізник буде в аеропорту Тбілісі.

Процес перевірки документів і прийняття рішення щодо видачі сертифіката не повинен перевищувати 180 днів, пояснили чиновники.

Це вже друга спроба запуску даної авіакомпанії. Початковий процес її сертифікації був припинений в жовтні 2016 р письмовим запитом самого перевізника. В агентстві пояснили, що тоді причиною цього стала зміна планів з придбання повітряних суден.

 Зараз Myway Airlines вже внесла до реєстру цивільних повітряних суден Грузії два літаки Boeing 737-800 (бортові 4L-MWA, 4L-BQJ). Вони прибули до Грузії 17 жовтня і 10 листопада відповідно. Обидва середньомагістральних узкофюзеляжних літака випущені в 2007 році і раніше експлуатувалися китайською авіакомпанією Shandong Airlines.

Hualing Group називає себе найбільшим інвестором в лісопромисловий комплекс в Грузії. Крім того, вона створює вільну індустріальну зону в Кутаїсі, а також об'єкти нерухомості в цьому місті і в Тбілісі.