Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Аеропорт Цюріха

 

Цюріх - транзитний центр авіакомпанії SWISS. Це один з найсучасніших аеропортів світу. Аеропорт Цюріха, розташований в самому серці Європи - втілення сучасного дизайну. Відкритий нещодавно термінал E забезпечує пасажирам максимальний комфорт і зручність при вильоті і під час прибуття, а також при пересадці на стикувальні рейси.

В аеропорту Цюріха є все, що необхідно пасажирам.
В його будинку розташовані відділення банків, кімнати матері і дитини, ігрові кімнати, магазини безмитної торгівлі, центр, обладнаний телефонами і апаратами факсимільного зв'язку, медичні кабінети, служби бронювання готельних номерів, інформаційні служби, камери схову, аптеки, поліцейське відділення, пошта, ванні кімнати, стійки інформації для туристів і представництва туристичних агентств.

У новому центрі, розташованому в контрольованій зоні аеропорту, розмістилося понад 60 магазинів і ресторанів. Тут будь-який пасажир, що прибуває в аеропорт, зможе придбати все необхідне і вибрати страви до смаку. Аеропорт Цюріха по праву вважається одним з найбільш зручних аеропортів.

    

Служба парковки автомобілів Europcar

     Реєстрація на рейси - Ласкаво просимо на борт літака авіакомпанії SWISS: Окремі стійки реєстрації для пасажирів бізнес-класу і економічного класу авіакомпанії SWISS. Учасники програми Miles & More, що мають статус Senator і Frequent Traveler, можуть скористатися окремими стійками реєстрації, а їх зареєстрований багаж маркується як пріоритетний, що дозволяє цим пасажирам отримати свої речі в числі перших в аеропорту призначення.

   Реєстрація на рейс через Інтернет або через автомати для самостійної реєстрації пасажирів, що мають електронний квиток або паперовий квиток ATB: даний вид реєстрації доступний для пасажирів, що мають при собі тільки ручну поклажу або не більше одного місця реєстрованого багажу.

    Термінал SWISS: зручна пересадка на стикувальний рейс: Послуги, що надаються авіакомпанією SWISS в Терміналі А аеропорту Цюріха, дозволяють зробити подорож максимально зручним і спрощують процес пересадки на стикувальні рейси. Цей термінал став третім за рахунком терміналом авіакомпаній-учасниць Star Alliance, де реалізована концепція, спрямована на оптимізацію стикувань як для рейсів, що виконуються авіакомпанією SWISS і більшістю інших авіакомпаній-учасниць Star Alliance.

     Зона обслуговування пасажирів першого класу SWISS: неперевершений рівень комфорту. Пасажирам першого класу авіакомпанії SWISS, що вилітають з аеропорту Цюріха, ми гарантуємо рівень обслуговування, який можна порівняти з п'ятизірковим готелем. У спеціальній зоні в аеропорту вони можуть пройти реєстрацію, отримати заздалегідь заброньовані квитки, зміна замовлення, здійснити доплату за провезення багажу понад встановлену норму, розмістити замовлення на парковку свого автомобіля, а також отримати інші послуги, пов'язані з організацією поїздки. Гостям тут запропонують келих шампанського або чашку кави. У спеціальну зону для пасажирів першого класу можна потрапити із залу вильотів або через окремий вхід, що знаходиться поруч зі службою паркування.

    Поїзд Airtrain «Цюріх-Базель»: Авіакомпанія SWISS спільно з управлінням Швейцарських залізниць (SBB) надає можливість пасажирам, які прибувають в аеропорт Базеля або вилітають з нього, дістатися до цього аеропорту на поїзді Airtrain. Потяги слідують за маршрутом «Аеропорт Цюріха - центральний вокзал Базеля». Цей поїзд-експрес курсує між двома містами 14 раз в день. Час в дорозі - близько 1 години 10 хвилин.

    Кімнати для дітей: «Дитячий сад» в аеропорту Цюріха розташований в районі виходів на посадку 60, 70 і 80 в Терміналі А та в районі виходу З в Терміналі В.

    Кімнати матері і дитини: В транзитних зонах 1 і 2 батьки можуть скористатися столиками для сповивання, отримати все необхідне для догляду за дитиною, підігріти дитяче харчування. Тут же встановлено дитячі стільчики та манежі. Шалені матері можуть скористатися окремими кімнатами, в яких також встановлені дитячі ліжечка. Батьки зможуть придбати дитяче харчування, соки, пляшки, пустушки і памперси за розумною ціною.
    Час роботи кімнати матері і дитини в Терміналі А: щодня з 06.30 до 22.00.
    Час роботи кімнати матері і дитини в Терміналі В: щодня з 07.00 до 20.00.

    Зал очікування для прибуваючих пасажирів авіакомпанії SWISS
    Відразу після прибуття пасажири можуть відпочити і привести себе в порядок в цьому залі очікування. Зал очікування розташований за стійками паспортного контролю в зоні прильоту 1. Зал очікування розділений на дві зони, в ньому є душові кімнати і туалет. До послуг пасажирів телефони, факси, два комп'ютери. Тут же знаходиться кафетерій.
     Доступ в зал очікування: безкоштовний для учасників програми Miles & More, що мають статус HON Circle, Senator або Frequent Traveler, а також для пасажирів першого і бізнес-класу авіакомпаній SWISS і Lufthansa. Пасажири, які придбали квиток в економічний клас, за користування послугами залу очікування повинні заплатити 30 швейцарський франків (20 євро / 20 дол.США).
    Час роботи: щодня з 6.00 до 13.00.

    У залі очікування авіакомпанії SWISS встановлена найдовша барна стійка серед існуючих в залах очікування по всьому світу.
    В цьому залі очікування працює бар, стійка якого має довжину 28, 6 м. Це, ймовірно, найдовша барна стійка серед існуючих в залах очікування по всьому світу. Зал очікування розташований поруч з паспортним контролем. З його вікон відкривається захоплюючий вид на аеропорт, в якому завжди кипить життя. У залі очікування пасажири можуть відпочити в комфортній обстановці, а також спокійно попрацювати.

    Зал очікування для пасажирів першого класу
    Зал очікування для пасажирів першого класу авіакомпанії SWISS дарує своїм відвідувачам максимальний комфорт. Тут є три окремі кімнати відпочинку. Доступ в зал очікування: безкоштовний для учасників програми Miles & More, що мають статус HON Circle, Senator або Frequent Traveler, а також для пасажирів першого і бізнес-класу авіакомпаній SWISS і Lufthansa.

    VIP зал
    Окремий VIP-зал в аеропорту має все необхідне для того, щоб пасажири могли розслабитися і відпочити в спокійній обстановці.