Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Бізнес-зали Austrian в Міжнародному аеропорту Відня

5 червня в новому терміналі Austrian Star Alliance відкриють свої двері шість нових бізнес-залів Austrian загальною площею понад 2000 квадратних метрів.

У всіх бізнес-залах Austrian пасажири зможуть насолодитися стравами австрійської і міжнародної кухонь, широким вибором напоїв від компанії DO & CI, розслабитися в зручних кріслах, відвідати ванні кімнати з душем, подивитися телепередачі або плідно попрацювати в робочих зонах з бездротовим інтернетом і принтерами. До послуг гостей також район кав'ярень зі зручними кріслами, ресторани і барні стійки - все для гарного відпочинку. З усіх бізнес-залів відкривається захоплюючий вид на злітають і сідають літаки.

Зали HON Circle в шенгенській і неШенгенської зонах.

 У безпосередній близькості від зони реєстрації та виділених пунктів огляду наших особливих гостей чекають зали з виключно елегантною атмосферою: темні дубові підлоги і буфетна зона з натурального каменю гармонійно поєднуються з австрійськими пейзажами на стінах і мають у своєму розпорядженні до безтурботного відпочинку.

Зали HON Circle відкриті для часто літаючих пасажирів, що входять в клуб HON Circle і членів їх сімей або супроводжуючих осіб. Години роботи цих залів - з 5:30 до 23:30. До 11 ранку ми сервіруємо гарячі сніданки, а з 14:30 пропонуємо широкий вибір обідніх страв. У будь-який час доступні різні сорти чаю, кави і випічка. З 16:30 до 23:30 відкритий вечірній шведський стіл.

Зали Senator / STAR Gold в шенгенській і неШенгенської зонах.

 Після реєстрації на ексклюзивних стійках обслуговування і огляду на спеціально виділених пунктах, часто літають пасажири зі статусом Senator або STAR Gold можуть розслабитися в одному з двох ексклюзивних залів з обстановкою в сіро-бузкових тонах, лакованими дубовими підлогами, шкіряними кріслами і зручними диванами, обтягнутими сірим сукном - час пролетить непомітно.

Обидва зали Senator / STAR Gold відкриті щодня з 5:30 до 23:30 для часто літаючих пасажирів зі статусом Senator або STAR Gold і одного супроводжуючого особи. До 11 ранку сервіруються гарячі сніданки, після чого приходить час обідніх страв. Різні сорти чаю, кави і випічка доступні в будь-який час. З 16:30 і до 23:30 гості можуть насолодитися стравами з вечірнього буфета.

Бізнес-зали в шенгенській і неШенгенської зонах.

В інтер'єрі бізнес-залів переважають кольору Austrian - червоний і блакитний - в елегантному поєднанні зі світлим відтінком лакованого дубового статі. Зручні шкіряні крісла і дивани, вкриті шкірою і австрійським сукном, розташовані уздовж скляного фасаду, звідки відкривається неповторний вид на льотне поле.

Обидва бізнес-залу відкриті для пасажирів бізнес-класу щодня з 5:30 до 23:30. До 11 ранку можна підкріпитися сніданком, в більш пізній час шведський стіл наповнюють обідні страви. У будь-який час доступні чай, кава і випічка, а з 16:30 до 23:30 ми пропонуємо насолодитися стравами з вечірнього шведського столу.

Бізнес-зал Austrian Airlines в Москві Бізнес-зал в московському аеропорту Домодєдово

Поєднання вишуканості і простору

 Наш власний зал очікування для пасажирів Бізнес Класу, виконаний в безпомилково пізнаваному свіжому стилі Austrian, чекає на своїх гостей в московському аеропорту Домодєдово. На площі понад 500 квадратних метрів гості Austrian Airlines виявлять зону відпочинку з комфортними кріслами, передову бізнес-зону, забезпечену декількома робочими місцями, а також бездротовий доступ в Інтернет.

простір

Ми пропонуємо широкий перелік послуг, що охоплює всі потреби мандрівників: від різноманітного меню закусок і прохолодних напоїв і вибору австрійської і міжнародної преси до персональних душових кабін. Також ви оціните захоплюючий вид на льотне поле, що відкривається з панорамних вікон!

Вхід в бізнес-зал

Наш зал відкритий з 2.00 до 6.00 ранку, з 7.00 до 11.00 ранку і з 12.00 дня до 8.00 вечора, сім днів на тиждень.
Ми раді вітати в нашому залі наступні категорії пасажирів: учасників програми Miles & More зі статусами HON Circle, Senator, Frequent Travellers, що вилітають з Москви на рейсі авіакомпанії Austrian, а також пасажирів Austrian бізнес-класу.