Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Аеропорт Женеви

 

Аеропорт Женеви розташований в 5 кілометрах на північ від другого за величиною міста Швейцарії, поблизу кордону з Францією. Від центру Женеви до аеропорту можна дістатися на поїзді за 7 хвилин. Взимку спеціальні автобуси доставляють прилітають до Женеви любителів лижного спорту безпосередньо на відомі гірські курорти у французьких Альпах.
Реєстрація за ніч перед вильотом
 Увійдіть за день до вильоту. Реєстрація за ніч перед вильотом можлива не раніше ніж за 23 години до вильоту. Стійки відкриті з 4:30 до 21:00. Чи не пропонується для рейсу LX3202 до Вашингтона.

Безкоштовний квиток на громадський транспорт
У зоні видачі багажу аеропорту Женеви Ви можете отримати безкоштовний квиток на громадський транспорт тарифного союзу Unireso. З цим квитком можна протягом 80 хвилин безкоштовно пересуватися на поїздах, трамваях, автобусах і водному транспорті.Зал очікування для пасажирів першого класу авіакомпанії SWISS в аеропрту Женеви
 Зал очікування розрахований на 28 гостей. Він розташований на середньому рівні сектора міжнародних рейсів. Пасажири, тільки що прибулі або очікують вильоту рейсу, зможуть по достоїнству оцінити високий рівень комфорту. У залі є бізнес-центр, а також душові кімнати, розташовані поруч із залом очікування.
Час роботи: щодня з 6.00 до 21.30.

Зал очікування для пасажирів бізнес-класу авіакомпанії SWISS
Зал очікування розрахований на 71 гостя і також розташований на середньому рівні в зоні міжнародних рейсів. Місцеві дзвінки безкоштовні (дзвінки в інші міста і країни оплачуються кредитною карткою), бізнес-центр, телевізор з понад 30 каналами.
Час роботи: щодня з 6.00 до 21.30.

Зал очікування для учасників програми Miles & More зі статусом Senator і Frequent Traveler в секторі міжнародних рейсів
Зал очікування розташований на середньому рівні і може одночасно прийняти 71 гостя, володарів вищевказаних статусів. Душові кімнати (поруч із залом очікування). Місцеві дзвінки безкоштовні (дзвінки в інші міста і країни оплачуються кредитною карткою), бізнес-центр, телевізор з понад 30 каналами.
Час роботи: щодня з 6.00 до 21.30.

Зал очікування для учасників програми Miles & More, що мають статус Senator і Frequent Traveler, а також для пасажирів бізнес-класу авіакомпанії SWISS, французький сектор
Зал очікування розрахований на 50 гостей і має все необхідне для їх відпочинку.
Час роботи залежить від часу початку рейсів.