Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Послуги авіакомпанії Lufthansa в аеропорту Франкфурта

Послуги авіакомпанії Lufthansa в аеропорту Франкфурта
 Франкфурт-на-Майні - центральний вузловий аеропорт авіакомпанії Lufthansa 

В аеропорту Франкфурта авіакомпанія Lufthansa пропонує часто літаючим пасажирам окремий Термінал Першого класу і зали очікування Першого класу для пасажирів Першого класу і зі статусом HON Circle; зали очікування Senator і зали очікування бізнес-класу з душовими кімнатами в пірс А і В. Крім того, зал очікування Welcome Lounge доступний пасажирам Першого класу і бізнес-класу і статусним клієнтам, які прибувають в аеропорт Франкфурта. 

мінімальний час трансферу для рейсів в межах Німеччини та міжнародних рейсів становить всього 35 - 60 хвилин, в залежності від рейсу. 
Зони реєстрації на рейс:
Завантажити файл: file_15239.pdf [1,74 Mb] (завантажень: 15)
Подивитись в онлайні: file_15239.pdf

авіакомпанії Lufthansa і партнерських авіакомпаній розташовані в Терміналі 1, в залах відправлення A і B: 

Зал відправлення A: 
  • Ексклюзивна зона реєстрації Першого класу з безліччю стійок і скороченим відстанню до зони огляду служб безпеки для пасажирів Першого класу, володарів статусів HON Circle, Senator і власників карт Star Gold.
 • Окрема зона реєстрації бізнес-класу для пасажирів бізнес-класу і зі статусом Frequent Traveller.
Зал відправлення B: 
 • Безліч автоматів для реєстрації для пасажирів економ-класу та 
  пасажирів інших авіакомпаній, реєстрацію яких здійснює Lufthansa. 
 • Стійка реєстрації для туристичних груп. 
 • Спеціальна територія з зоною очікування і кріслами для дітей, які подорожують без супроводу, і пасажирів з обмеженою мобільністю.
 Прискорена реєстрація на рейс і здача багажу: 

Більше 60 автоматів для реєстрації на рейс встановлені в залі А, залі В і на магістральних залізничних станціях в аеропорту. Велика кількість стійок для здачі багажу і сервісних стійок в залах А і В також дозволяють пасажирам уникнути довгого очікування при реєстрації на рейс. 

Ваші клієнти, які подорожують зі своїми сім'ями, можуть скористатися стійками реєстрації на рейс для сімей авіакомпанії Lufthansa в аеропорту Франкфурта. Їх можна легко впізнати здалеку по Лу і Космо - двом талісманам Lufthansa, тепло зустрічають дітей. 

The family counters are in Departures Hall B at counters 336-338 and are open to parents with children up to 12 years old. 
Стійки реєстрації для подорожуючих сімей розташовані в залі відправлення B (стійки 336-338) і призначені для обслуговування батьків з дітьми у віці до 12 років.
Терміни реєстрації на рейс
Перший клас Бізнес клас економічний клас
Терміни реєстрації на рейс 30 хвилин 30 хвилин 40 хвилин
Інформація про реєстрацію на рейс
послуги Кому доступні Час до відправлення
Реєстрація на рейс в режимі онлайн всім пасажирам 40 хвилин
Мобільна реєстрація на рейс всім пасажирам 40 хвилин
Автомат для реєстрації всім пасажирам 40 хвилин
Реєстрація за допомогою SMS Всім пасажирам HON / SEN / FTL Див. Терміни реєстрації на рейс
Вечірня реєстрація напередодні відправлення всім пасажирам Не більше 23 до відправлення
Скачайте схему терміналу 
Завантажити файл: file_73258.pdf [1,16 Mb] (завантажень: 15)
Подивитись в онлайні: file_73258.pdf
 
Скачайте детальну схему Пірса A
Завантажити файл: file_73257.pdf [424 Kb] (завантажень: 9)
Подивитись в онлайні: file_73257.pdf
  


путівник по залах очікування Lufthansa
  в аеропорту Франкфурта www.airportcity-frankfurt.de
Детальна інформація доступна на http://www.frankfurt-airport.com/en/ 

Термінал Першого класу
 Дворівневе приміщення з ексклюзивною обстановкою площею 1800 м2 з рестораном високої кухні, сигарним салоном і персональним обслуговуванням гостей перед відправленням. 
 • особистий помічник подбає про залагодження всіх справ і формальностей, пов'язаних з подорожжю клієнта. 
 • Швидке обслуговування завдяки пріоритетної реєстрації на рейс, окремій зоні паспортного контролю і огляду служб безпеки 
 • Окремі офісні блоки з телефоном, роз'ємом для підключення ноутбука і офісними матеріалами 
 • Ексклюзивні кімнати тиші з комфортними кушетками для відпочинку, а також просторі кімнати з душем і ванною 
 • Доставка в лімузині прямо до літака (наприклад, в Porsche Cayenne або Mercedes S-Class)

Як дістатися до терміналу на автомобілі: 

Термінал Першого класу у Франкфурті розташований в безпосередній близькості від Терміналу 1. Доїхати до нього на автомобілі можна по під'їзній дорозі, що веде до Терміналу 1; поворот до Терміналу Першого класу знаходиться приблизно за 200 метрів до Терміналу 1. 

Правила доступу і час роботи 
Доступ в Термінал Першого класу надається всім власникам статусу HON Circle, подорожуючим рейсами авіакомпаній Lufthansa, SWISS, Air Dolomiti і Austrian Airlines Group, а також пасажирам Першого класу, які подорожують з Lufthansa, якщо їх подорож починається у Франкфурті. 
Кожен гість може запросити в Термінал членів сім'ї (чоловіка / дружину, дітей) і одного супутника, за умови, що вони подорожують тим же рейсом, що і запросив їх гість. 
Термінал Першого класу відкритий щодня з 5:30 до 22:00.
Прискорена автоматична процедура прикордонного контролю в аеропорту Франкфурта
Перетин кордону в аеропорту Франкфурта займає всього кілька секунд, якщо ваші пасажири завчасно виконали одноразову реєстрацію в автоматичній системі прикордонного контролю. Таким чином, пасажири можуть уникнути очікування в довгій черзі на стійках прикордонного контролю, а також перевірки документів, що здійснюється вручну. 

Будь-який громадянин держави, що входить в ЄС, або Швейцарії у віці 18 років і старше, що володіє необмеженою свободою пересування і має машинозчитуваний паспорт (ePassport), дійсний протягом ще не менш шести місяців, може зареєструватися в системі. 

Реєстрація в реєстраційному центрі 

Термінал 1 аеропорту Франкфурта, зона пріоритетної реєстрації на рейс авіакомпанії Lufthansa в залі вильоту A. Час роботи: щодня з 06:30 до 21.30. 

У процесі реєстрації паспортні дані перевіряються і зберігаються в локальній базі даних Федеральної поліції Німеччини. Також робиться цифровий знімок зразка райдужної оболонки ока реєстрованого особи. Збережені дані використовуються виключно для системи автоматичного прикордонного контролю і не передаються іншим установам або органам. 

Процедура автоматичного прикордонного контролю 
 • Перетин кордону відбувається на доріжці автоматичного контролю в аеропорту Франкфурта. Таких доріжок дві, вони розташовані в Залі В, рівні 2 і 3 біля входу і виходу, відповідно. 
 • Пасажир розміщує свій паспорт (ePassport) в пристрій, що зчитує на вході на доріжку автоматичного контролю. Після того, як дані розпізнані, пасажиру надається доступ в зону ідентифікації. 
 • Пасажир дивиться в камеру ідентифікаційного пристрою, і його зображення порівнюється з даними резервування. У той же час з інформаційної системи Федеральної поліції Німеччини виходять паспортні дані. 
 • Якщо дані збігаються, пасажир перетинає кордон. 
  В іншому випадку пасажири направляються на стійку прикордонного контролю і проходять там перевірку вручну.