Бронювання авіаквитків онлайн

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Ефіопія запровадила електронні візи


 Починаючи з 1 червня, громадяни більшості держав світу, в тому числі й України, мають можливість оформлювати для в'їзду до Ефіопії електронні візи. Оформлення запиту на візу здійснюється на офіційному сайті міграційної служби Ефіопії www.evisa.gov.et.
Наразі оформлюються лише туристичні та конференц-візи з можливістю однократного в'їзду. Вартість оформлення туристичної візи з дозволеним терміном перебування 30 днів складає $52, 90-денної візи - $72. Вартість оформлення візи для участі ділових заходах, які проводяться на території Ефіопії, складає $32, термін дії такої візи - 30 днів.
В’ізд за електронними візами можливий наразі лише через аеропорт Аддіс-Абеби: для перетину ефіопського кордону в сухопутних пунктах пропуску необхідно, як і раніше, оформлювати візу в іноземних консульських установах Ефіопії. Враховуючи, що в Україні такої установи немає, а територія України входить до московського консульського округу, не дивно, що до останнього часу Ефіопія серед українських професіоналів туристичної галузі вважалася однією з найскладніших держав з точки зору оформлення в'їзду на її територію.